Mecz Polska-Czechy 2023. Karol Linetty

Autor: PAP/Leszek Szymański

Mecz Polska-Czechy. Jaki jest wynik meczu Polska-Czechy? Kto wygrał mecz 24.03.2023?

2023-03-24 22:45

Na ten mecz czekało wielu kibiców. Wszyscy fani piłki nożnej zebrali się 24 marca, w piątek, aby wesprzeć biało-czerownym. To również pierwsze spotkanie na murawie Fernando Santosa w roli selekcjonera. Pierwsze minuty meczu pokazały przygotowanie Czechów. Jaki jest wynik pierwszego meczu o punkty do Euro 2024?

Mecz Polska-Czechy 2023. Fernando Santos w roli selekcjonera

Na kilka dni przed meczem Polska-Czechy w sieci aż wrzało od przygotowań polskiej drużyny pod okiem Fernando Santosa. Poprawa nastroju w drużynie zdecydowanie mu się udała, co mogliśmy obejrzeć na boisku. Kolejnym punktem była cisza medialna, po to by piłkarze nie byli rozproszeni. Miało to także pomóc w skupieniu się jedynie na grze z Czechami. Niestety już po trzydziestu sekundach meczu Czesi udowodnili swoją siłę.

Jaki jest wyniki Polska-Czechy 2023? Kto wygrał?

Wynik meczu Polska-Czechy 24 marca 2023 poznaliśmy ok. godz. 22:38 Podczas całego spotkania gra toczyła się bardzo dynamicznie. W pierwszej połowie do bramki Polaków Czesi strzelili dwa gole. Później już było gorzej. Czesi atakowali przez całe spotkanie, jest to także widoczne w  podsumowaniu całego spotkania. Wynik meczu Polska-Czechy 2023 to 3:1 dla Czechów. Polacy jedynego gola w tym spotkaniu strzelili dopiero w drugiej połowie.

Mecz Polska-Albania 2023. Kiedy mecz Polska-Albania 2023?

Kolejne zmagania Polaków będzie można oglądać już na stadionie narodowym w Warszawie podczas meczu Polska-Albania już 27 marca 2023, w poniedziałek od godz. 20:45. Jak poradzą sobie Polacy? O tym przekonamy się już niebawem. Śledźcie nasz portal, będziemy informować o tym meczu w naszych newsach.