Jak wykluwa się bielik i co nocą robią żubry? Zobacz zwierzęta na żywo online

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Jak wykluwa się bielik i co nocą robią żubry? Zobacz zwierzęta na żywo online

2022-06-13 14:01

Kochacie przyrodę? Jesteście miłośnikami podglądania zwierząt w ich naturalnym środowisku? Dzięki najnowszym cudom techniki nie musimy już spędzać czasu z lornetką w lesie! Teraz potrzebujemy jedynie dobrego połączenia z internetem! Gdzie oglądać zwierzęta na żywo online? Dowiecie się w tym artykule!

Kochacie zwierzęta? My też! obserwowanie przyrody w towarzystwie rodziny może być prawdziwą przyjemnością. Na spacer do lasu czy na łąkę warto wybrać się w każdej wolnej chwili. Co jednak jeśli czasu jest mało albo nadeszła późna godzina? Nic prostszego! Odpalcie domowy komputer, a w internecie znajdujecie wspaniałe zwierzaki! Niektóre kamery stały się w ostatnich latach bardzo popularne. Cała Polska obserwowała żubrzą rodzinę, a fani bocianiego taty byli prawdziwie oburzeni, gdy wyrzucił najsłabsze z piskląt z gniazda.

Zwierzęta online - gdzie oglądać?

Bociany, żubry i sokoły, wszystkie są niezwykle interesujące, zwłaszcza, jeśli oglądamy je z bliska. Cudowny świat przyrody możemy obserwować miedzy innymi dzięki WorldCam. Transmisje online z życia dzikich zwierząt prowadzą również na swojej stronie Lasy Państwowe. Transmisje prowadzą również niektóre ogrody zoologiczne. Warto sprawdzić, co dzieje się w Waszym ulubionym! 

Jakim meblem jesteś? Odkryj swoją naturę w naszym quizie!

Pytanie 1 z 10
Możesz przytulić się do wybranego zwierzęcia. Wybierasz:
Zabójstwo kobiety w Gdańsku. Policjanci zatrzymali 54-latka