Głos Google Maps kontra „telemarketerka” fotowoltaiki. Nagranie to HIT INTERNETU!

i

Autor: YT Jarosław Juszkiewicz/Pixabay

Głos Google Maps kontra „telemarketerka” fotowoltaiki. Nagranie to HIT INTERNETU!

2021-10-26 9:39

Polski głos Google Maps, czyli lektor i dziennikarz radiowy Jarosław Juszkiewicz postanowił zrobić sobie żart z bota, który dzwonił do niego w sprawie fotowoltaiki. To się z pewnością udało, bo nagranie jest hitem internetu.Głos Google Maps kontra „telemarketerka” fotowoltaiki. Nagranie to HIT INTERNETU! Jak wiadomo, mało kto lubi dostawać takie telefony, ale idąc za przykładem lektora – można sobie miło pogawędzić.

Nikt z nas nie lubi dostawać telefonów o telemarketerów. Dodatkowo wysłuchiwać ich ofert, szukać dobrego momentu, aby się rozłączyć, a także przepraszać za to, że ich oferta nas wcale nie interesuje. Z innego przekonania wyszedł lektor i dziennikarz radiowy Jarosław Juszkiewicz, który postanowił pogawędzić sobie z „telemarketerką” i zrobić sobie żart. Ta dzwoniła do niego w sprawie fotowoltaiki. Jak widać i słychać na nagraniu, które stało się już hitem sieci, lektor nie jest zainteresowany nowoczesną technologią, a jedynie miłą rozmową z botem. I ta z pewnością się udała, bo można nieźle się uśmiać. - Zadzwoniła do mnie Pani Klara. Niestety, oblała test Turinga - napisał lektor pod filmem na YT. Nagranie pokazuje, że dzwoniące do nas osoby, to tak naprawdę roboty, które starają się reagować odpowiednio na to, co mówimy i jak widać nie zawsze im się to udaje. Zobaczcie sami:

Głos Google Maps kontra „telemarketerka” fotowoltaiki. Hit internetu

Jak widać na nagraniu, które Jarosław Juszkiewicz opublikował w sieci, udało mu się przechytrzyć bota, który po niezgrabnej, ale zabawnej rozmowie postanowił podziękować i zakończyć rozmowę. Wideo szybko zostało wychwycone przez internautów, którzy podziwiają lektora za opanowanie. Wśród komentarzy możemy przeczytać:

Dziękuję za lekcję — już wiem, jak sobie z nimi radzić

Panie Jarosławie, jak ja Pana szanuje za pohamowanie śmiechu w tej sytuacji! Coś cudownego!

Podziwiam, że zdołał Pan zachować pełną powagę. Ja bym już po pierwszym zdaniu parsknął śmiechem

Uwaga na oszustów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE