Kiedy facebook zacznie działać? Awaria Facebooka 4.10.2021

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Kiedy facebook zacznie działać? Awaria Facebooka 4.10.2021

Awaria Facebooka, Messengera, Instagrama 4.10.2021: Dlaczego nie działają popularne serwisy?

2021-10-04 20:07

Trwa awaria Facebooka, Messengera i Instagrama 4.10.2021. Dlaczego serwisy nie działają? Sprawdź, jaki jest problem i kiedy Facebook, Messenger i Instagram znów zaczną działać.

Trwa awaria Facebooka 4.10.2021. Nie działają też Instragram i Messenger. Problemy zaczęły się około godziny 17.30. Serwery Facebooka przestały odpowiadać. Po próbie wpisania adresu facebook.com w wyszukiwarkę wyświetlany jest komunikat "Niestety, nie udało się odnaleźć tej strony". Nie działa też aplikacja Facebook, w której nie można odświeżyć aktualności. Problemy są też z aplikacją Messenger. Nie ma możliwości, by wysłać wiadomość. Nie odświeża się także aplikacja Instagram.

Czytaj także: Uwaga na kolejne oszustwo! Chodzi o SMS ws. kwarantanny

Prawdopodobnie jest to awaria globalna. Serwis downdetector ma już blisko 40 tys. zgłoszeń ze Stanów Zjednoczonych. Na tę chwilę nie ma informacji co spowodowało awarię Facebooka 4.10.2021 i ile osób ma problemy z korzystaniem z serwisu. W związku z tym, że problem dotyczy zarówno Facebooka, Messengera i Twittera, prawdopodobnie chodzi o problem z serwerami.

QUIZ. Test z geografii. Stolice największych państw świata. Bułka z masłem?

Pytanie 1 z 15
Stolicą Rosji jest:
Tatuaże: tak czy nie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE