Węgry Francja: kto wygrywa?

Autor: PAPEPA

EURO 2020. WĘGRY - FRANCJA. Wynik meczu. KONIEC! Wielka sensacja w Budapeszcie! 19.06

2021-06-19 17:40

Węgry - Francja. Wielka sensacja! Węgrzy zremisowali z drużyną mistrzów świata! Do końca nie było pewne, czy mecz zakończy się niespodzianką. Wielka radość węgierskich kibiców na stadionie w Budapeszcie! Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o meczu! Przeczytaj nasz artykuł

Węgry - Francja na Euro 2020

Koniec! Węgrzy remisują z mistrzami świata!

Gdyby spotkanie zakończyło się takim wynikiem, Węgrzy wyprzedziliby Niemców w grupie F.

Gol dla Francuzów! Griezmann strzela wyrównującego gola w 66. minucie.

Rozpoczęła się druga połowa meczu Węgry - Francja. Francuscy kibice nie mogą uwierzyć w to, co widzą. Od początku drugiej części spotkania, Węgrzy agresywnie atakują!

Węgry - Francja: wynik

Sensacja do przerwy! Węgry prowadzą z Francją 1:0! Bramkę mistrzom świata, w doliczonym czasie strzelił Fiola.

Bramki: 1:0 Attila Fiola (45+2).

Żółta kartka - Francja: Benjamin Pavard.

Sędzia: Michael Oliver (Anglia). Widzów 55 000.

Mecz Węgry Francja miał jednego faworyta - i nie był to zespół "bratanków".

- Kadra Francji jest warta 900 milionów euro, a nasza tylko 60. To 15 razy mniej. Tą różnicę może być widać na boisku, choć zrobimy wszystko, by tak nie było" - powiedział Marco Rossi, trener Węgier na konferencji prasowej.

Węgry uchodzą za kopciuszka w grupie F, w której występują jeszcze mistrzowie świata - Francuzi, Europy - Portugalczycy oraz Niemcy.

Z obrońcami tytułu na otwarcie do 84. minuty utrzymywali bezbramkowy remis, ale w końcówce stracili trzy gole. Mimo porażki zebrali wiele pochwał za swoją postawę.

Rossi przyznał, że w sobotę prawdopodobnie taktyka jego zespołu będzie podobna i polegać głównie na obronie dostępu do własnej bramki.

Euro 2020: Ostatni trening Polaków przed meczem z Hiszpanią.