Program Euro 2021 - kiedy gra Polska? Kiedy najważniejsze mecze? [TERMINARZ]

i

Autor: Adam Jastrzebowski/REPORTER / EAST NEWS Program Euro 2021 - kiedy gra Polska? Kiedy najważniejsze mecze? [TERMINARZ]

Euro 2020: Treningi reprezentacji Polski otwarte. SPRAWDŹ jak zgarnąć wejściówki

2021-06-09 14:22

Reprezentacja wpuści kibiców na treningi! Na każdy będzie mogło wejść 5 tysięcy kibiców. Pierwsza sesja odbędzie się w czwartek (10 czerwca) o godz. 17 Jak zobaczyć na żywo trybun treningi kadry? Zobacz poniżej!

Decyzję o tym, że Polacy będą mieszkać w Sopocie podczas EURO 2021 PZPN podjął pod koniec kwietnia. Musiał zmienić swoje wcześniejsze ustalenia na temat tego, że Polska kadra zamieszka w Dublinie, bo tam mieli grać swoje mecze. Dlaczego? Ze względu na pandemię kilka miast nie mogło zorganizować sportowego widowiska więc poczyniono zmiany. Gdy okazało się, że Polacy zagrają w Sevilli i w Sankt Petersburgu trzeba było wybrać odpowiednie miejsce na bazę naszej kadry. Wybrano Sopot.

Publiczne sesje treningowe na gdańskim stadionie organizowane są przez miasto Gdańsk i Polski Związek Piłki Nożnej. Niewykluczone, że w momencie przejścia do kolejnej fazy rozgrywek UEFA EURO 2020, odbędą się kolejne publiczne treningi.

"Cieszymy się, że reprezentacja trenuje w Polsce, gdzie może liczyć na doping kibiców, dlatego też zdecydowaliśmy się zaprosić ich do udziału w publicznych sesjach treningowych."

- komentuje Jakub Kwiatkowski, Team Manager ds. sportowych oraz rzecznik prasowy reprezentacji Polski i PZPN.

To niepowtarzalna okazja do tego, żeby przyjrzeć się z bliska przygotowaniom, zobaczyć na własne oczy treningi biało-czerwonych. Można zgarnąć wejściówki zupełnie ZA DARMO.

Euro 2020: Treningi reprezentacji Polski otwarte. SPRAWDŹ jak zgarnąć wejściówki

Na stronie internetowej polsatplusarenagdansk.pl w środę (9 czerwca) o godzinie 12.00 udostępniony będzie link do formularza, po wypełnieniu którego otrzymamy na e-mail zaproszenie upoważniające do uczestnictwa w sesji treningowej 10 czerwca o godzinie 17:00. Jedna osoba może wygenerować maksymalnie cztery wejściówki. Zaproszenia są bezpłatne, a o ich otrzymaniu decyduje kolejność zapisów w systemie, aż do wyczerpania.

Informacje o uruchomieniu puli zaproszeń na drugą sesję treningową zostaną podane w późniejszym terminie.

Sonda
Czy polscy piłkarze wyjdą z grupy?
Polsat Plus Arena Gdańsk CZEKA NA PIŁKARZY REPREZENTACJI