Program Euro 2021 - kiedy gra Polska? Kiedy najważniejsze mecze? [TERMINARZ]

i

Autor: Adam Jastrzebowski/REPORTER / EAST NEWS Program Euro 2021 - kiedy gra Polska? Kiedy najważniejsze mecze? [TERMINARZ]

Euro 2020: Treningi reprezentacji Polski otwarte. SPRAWDŹ jak zgarnąć wejściówki

2021-06-09 14:22

Reprezentacja wpuści kibiców na treningi! Na każdy będzie mogło wejść 5 tysięcy kibiców. Pierwsza sesja odbędzie się w czwartek (10 czerwca) o godz. 17 Jak zobaczyć na żywo trybun treningi kadry? Zobacz poniżej!

Decyzję o tym, że Polacy będą mieszkać w Sopocie podczas EURO 2021 PZPN podjął pod koniec kwietnia. Musiał zmienić swoje wcześniejsze ustalenia na temat tego, że Polska kadra zamieszka w Dublinie, bo tam mieli grać swoje mecze. Dlaczego? Ze względu na pandemię kilka miast nie mogło zorganizować sportowego widowiska więc poczyniono zmiany. Gdy okazało się, że Polacy zagrają w Sevilli i w Sankt Petersburgu trzeba było wybrać odpowiednie miejsce na bazę naszej kadry. Wybrano Sopot.

Publiczne sesje treningowe na gdańskim stadionie organizowane są przez miasto Gdańsk i Polski Związek Piłki Nożnej. Niewykluczone, że w momencie przejścia do kolejnej fazy rozgrywek UEFA EURO 2020, odbędą się kolejne publiczne treningi.

"Cieszymy się, że reprezentacja trenuje w Polsce, gdzie może liczyć na doping kibiców, dlatego też zdecydowaliśmy się zaprosić ich do udziału w publicznych sesjach treningowych."

- komentuje Jakub Kwiatkowski, Team Manager ds. sportowych oraz rzecznik prasowy reprezentacji Polski i PZPN.

To niepowtarzalna okazja do tego, żeby przyjrzeć się z bliska przygotowaniom, zobaczyć na własne oczy treningi biało-czerwonych. Można zgarnąć wejściówki zupełnie ZA DARMO.

Euro 2020: Treningi reprezentacji Polski otwarte. SPRAWDŹ jak zgarnąć wejściówki

Na stronie internetowej polsatplusarenagdansk.pl w środę (9 czerwca) o godzinie 12.00 udostępniony będzie link do formularza, po wypełnieniu którego otrzymamy na e-mail zaproszenie upoważniające do uczestnictwa w sesji treningowej 10 czerwca o godzinie 17:00. Jedna osoba może wygenerować maksymalnie cztery wejściówki. Zaproszenia są bezpłatne, a o ich otrzymaniu decyduje kolejność zapisów w systemie, aż do wyczerpania.

Informacje o uruchomieniu puli zaproszeń na drugą sesję treningową zostaną podane w późniejszym terminie.

Polsat Plus Arena Gdańsk CZEKA NA PIŁKARZY REPREZENTACJI
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE