Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva

Czesi wpadli na nietypowy pomysł jak pomóc Ukrainie i spełnić marzenia kobiet o Zełenskim [GALERIA]

2022-03-24 15:00

Bohaterem którego podziwia cały świat nie jest już Superman, Rambo czy Chuck Norris. Osobą, która budzi na całym świecie ogromny szacunek i podziw jest obecnie prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. W trakcie wojny pozostał on w kraju, by wspierać swoich rodaków w walce o wolność. Wiele kobiet marzy o tym, by u swego boku mieć takiego mężczyznę. Czesi postanowili spełnić to marzenie! W nietypowy sposób…

Wołodymyr Zełenski - bohater naszych czasów

Wołodymyr Zełenski stał się obecnie jedną z najpopularniejszych i najbardziej podziwianych osób na świecie. Jego odwaga imponuje zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Wiele kobiet otwarcie mówi, że ich zdaniem prezydent Ukrainy jest współczesnym symbolem męskości i chciałyby mieć takiego mężczyznę u swego boku. Wiele z nich jest zachwycona postawą prezydenta Ukrainy, który nie opuścił Kijowa i motywuje rodaków do walki o wolność.

Zainspirowania tym faktem czeska gazeta satyryczna TMBK we współpracy z organizacją charytatywną Člověk v tísni (Ludzie w potrzebie), postanowiła spełnić to marzenie kobiet. Chcąc pomóc pogrążonej w wojnie Ukrainie i jednocześnie spełnić marzenia kobiet zorganizowano dosyć nietypową akcję, z której dochody zostaną przekazane na pomoc dla Ukrainy. Do sprzedaży wprowadzono poduszkę z wizerunkiem Zełenskiego.

Obecnie poduszki z wizerunkiem prezydenta Ukrainy, z których dochód przeznaczony będzie na pomoc Ukrainie można kupić w sklepie internetowym za 570 CZK (ok. 110 PLN). Zdaniem organizatorów akcji poduszki cieszą się dużym zainteresowaniem i sprzedają się rewelacyjnie.

W Polsce również można kupić wiele gadżetów z podobizną prezydenta Ukrainy. Jak wyglądają niektóre z nich sprawdzić możecie w naszej galerii.

Wołodymyr Zełenski urodził się w 1978 roku i dorastał w południowo-wschodniej części Ukrainy. Jego dziadek walczył dla Związku Radzieckiego podczas II wojny światowej, a inni członkowie rodziny zginęli podczas Holokaustu. Ukończył studia prawnicze i po studiach wkroczył w świat show-biznesu. Zełenski zyskał rozgłos jako aktor, grając w popularnym ukraińskim programie telewizyjnym „Sługa ludu”, w którym wcielił się w nauczyciela szkoły średniej, który okazywał pogardę dla skorumpowanych polityków i został prezydentem kraju. Brzmi znajomo?

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!