Cyganie ukradli tory? TikToker przyłapał ich na Google Street View [ZDJĘCIA]

2021-03-10 9:25

Użytkowników Tik-Toka, który publikuje ciekawe odkrycia z Google Street View na całym świecie znalazł coś ciekawego w... Krośnie na Podkarpaciu. Użytkownik pod nazwą "Contentdropped" swoje odkrycie opisał słowami: myślałem, że widziałem już wszystko. Znane już na całą Polskę zdjęcie przedstawia grupę osób, które w taczce wiozą stalową część przypominającą tory.

Szukanie nietypowych zdjęć wykonanych na Google Street View to zajęcie wielu youtuberów, czy użytkowników Tik-Toka na całym świecie. Jednemu z zagranicznych TikTokerów udało się znaleźć coś zaskakującego w... Krośnie: grupę osób, które przechodzą przez przejazd kolejowy, a w taczce wiozą coś, co do złudzenia przypomina część torów. Warto dodać, że w pobliżu miejsca, gdzie zostało zrobione zdjęcie znajduje się skup złomu i to zapewne tam zmierzają te osoby.

Ukradli tory?

Jak tłumaczą internauci, stalowy element, który znajduje się w taczce to prawdopodobnie nie część torów, a tzw. dwuteownik wykorzystywany m.in. do budowy mostów, ciężkich maszyn, czy szkieletów wieżowców. 

Dodajmy, że zdjęcie zostało zrobione w biały dzień, aż tak obnosiliby się z kradzieżą?

Znane już niemal na całą Polskę zdjęcie pochodzi z 2012 roku. Teraz wyszło na jaw dzięki użytkownikowi Tik-Toka, który swoje odkrycie opisał słowami: myślałem, że widziałem już wszystko

Agata Młynarska wyprowadziła się z Polski. W takich warunkach teraz żyje. Nowy dom i adopcja