Pies

i

Autor: Pixabay W Bytomiu 47-letnia kobieta wyrzuciła psa przez okno. Grozi jej kara nawet pięciu lat więzienia.

Bezlitośnie porzucił psa na drodze! Reakcja czworonoga wzrusza do łez [NAGRANIE]

2021-07-28 11:23

To nagranie wstrząsnęło internautami. Widać na nim, jak uroczy młody pies husky zostaje porzucony na środku ulicy w Teksasie przez swojego właściciela. Reakcja czworonoga wyciska łzy z oczu. Nie rozumie, co się dzieje i dlaczego musiał zostać sam na jezdni. Zobaczcie nagranie poniżej.

Wydarzenie zostało sfilmowane w pobliżu miasta El Paso w amerykańskim stanie Teksas przez lokalną obrończynię zwierząt. Na nagraniu widać, jak młody człowiek wysiada z auta, wyprowadza ze sobą psa rasy husky i każe mu się położyć na jezdni.

Niczego nieświadome zwierzę posłusznie z językiem na wierzchu wykonuje polecenie. Następnie właściciel ściąga mu obrożę i smycz, wsiada do auta i odjeżdża. Pies nie rozumie sytuacji, skacze dookoła, a następnie biegnie za pojazdem. Nie ma szans go dogonić.

ZOBACZCIE NAGRANIE PONIŻEJ:

Sprawdziło się najgorsze: pies został porzucony

Kobieta nagrywająca zdarzenie od razu podejrzewała, że stało się najgorsze i mężczyzna porzucił swojego psa. Okazało się, że tak właśnie było. Jak tylko auto odjechało, obrończyni zwierząt skontaktowała się z policją. Potem wyszła na jezdnię i zdołała skłonić psa, by wsiadł do jej samochodu. Husky - jak się okazało, jeszcze szczeniak - trafił do renomowanego schroniska dla psów Huckleberry Hound Dog Rescue.

- Czuję obrzydzenie, czuję gniew, boli mnie serce - napisała autorka pod postem. - El Paso musi się zmienić, i to szybko.

Komentarzy nie oszczędzali również inni użytkownicy Instagrama.

"To jest tak złe. Nie rozumiem, jak ludzie mogą zrobić coś takiego psu";

"Biedne psy! Przecież one potrafią okazywać tylko miłość, dlaczego ludzie robią im takie rzeczy"? - czytamy pod nagraniem.

Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Poniższy znak ostrzega o:
Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]