Bon turystyczny

i

Autor: www.pixabay.com Bon turystyczny

Już ponad 15 milionów złotych na bon turystyczny na Kujawach i Pomorzu [AUDIO]

2021-05-18 14:36

Ponad 22 tysiące firm i osób z branży turystycznej, w tym ponad pół tysiąca z Kujaw i Pomorza chce przyjąć gości, którzy płacą bonem turystycznym. Na Kujawach i Pomorzu, do końca marca 2022 roku może zostać zrealizowanych ponad 220 tysięcy bonów. Dotąd, z takiej możliwości skorzystało około 80 tysięcy osób i dokonali płatności na kwotę przeszło 15 milionów złotych.

Operatorzy turystyczni i organizacje pożytku publicznego zarejestrowane na liście Polskiej Organizacji Turystycznej mogą dowolnie kompletować pakiety usług, włączając w to m.in. usługi przewodnickie zarówno w miastach, jak i na górskich szlakach, przejazdy autokarem, zwiedzanie muzeów, galerii i skansenów, rejsy statkiem, zajęcia rekreacyjne oraz wiele innych aktywności turystycznych i sportowych – informuje rzecznik regionalny ZUS w Toruniu, Krystyna Michałek.

Już ponad 15 milionów złotych na bon turystyczny na Kujawach i Pomorzu
ESKA DOWOZI - PIERWSZY TYDZIEŃ W TORUNIU

Na Kujawach i Pomorzu, do końca marca 2022 roku może zostać zrealizowanych ponad 220 tysięcy bonów. Dotąd, z takiej możliwości skorzystało około 80 tysięcy osób i dokonali płatności na kwotę przeszło 15 milionów złotych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]