Ciężarówka PlayStation

i

Autor: Facebook Marketplace

PlayStation

Ciężarówka PlayStation promująca PS2 i PSP wystawiona za 70 tys. na Facebook Marketplace

2024-04-17 8:17

Sony wypuściło na przestrzeni wielu lat sporo konsol, a kilka z nich stało się z miejsca kultowymi. Tak było, chociażby w przypadku modelu przenośnego o nazwie PSP i standardowej konsoli PlayStation 2. Teraz ciężarówka, która promowała ich sprzedaż, została wystawiona za 70 000 dolarów w serwisie Facebook Marketplace.

Ciężarówka PlayStation powrotem do przeszłości

Widniejąca na poniższym zdjęciu ciężarówka służyła do promowania konsoli PSP przez Sony. Jej właściciel, zamieszkały w St. Louis świadczył, że „była ona nieczynna od kilku lat”. Pomimo tego po prawie 20 latach pozostała w dużej mierze nienaruszona. Jak czytamy w opisie, ciężarówka zawiera wszystkie typowe elementy brandingu, takie jak gigantyczne obrazy konsol PlayStation Portable i PlayStation 2, a także hasło „Żyj w swoim świecie, graj w naszym”. Wewnątrz nostalgiczne obrazy z gier ATV Offroad Fury 4, SOCOM: Fireteam Bravo 2, NBA 07, a nawet funkcja Eye Toy na ścianach.

Czytaj też: Wiedźmin 3: Dziki Gon doczeka się bezpośredniej kontynuacji w maju 2024 roku! Można zacierać ręce

Ciężarówka PlayStation

i

Autor: Facebook Marketplace

Chociaż oryginalne konsole i gry nie są uwzględnione w zestawie, różne elementy ekranów telewizorów i wyposażenia z ostatniej premiery w 2006 roku sprawiają, że jest to nostalgiczny powrót do poprzedniej ery PlayStation.

Ciężarówki PlayStation Experience zostały wykorzystane przez firmę Sony do promowania swojej pierwszej przenośnej konsoli PSP i PS2 podczas tournée po różnych miastach i stanach w całych Stanach Zjednoczonych.

Jeśli jesteście jednym z fanów, którzy również zachwycają się ciężarówką, tą znajdziecie na Facebook Marketplace za cenę wywoławczą wynoszącą 70 000 dolarów.

Ciężarówka PlayStation

i

Autor: Facebook Marketplace
PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?