Zusje - wiek, wzrost, Fame MMA 8, walka, Instagram, YouTube

Zusje
Autor: Screen z YT: FAME 8: Dagmara vs Zusje (zapowiedź walki) / FAME MMA

Zusje wraca do akcji! Gwiazda po raz kolejny stanie w oktagonie na Fame MMA! Tym razem zobaczymy ją w 8 edycji show, która zbliża się wielkimi krokami. Kim jest Kamila Smogulecka, znana pod pseudonimem Zusje? Wszystkie najważniejsze informacje o zawodniczce poznacie na eska.pl.

Spis treści

  1. Zusje - wiek
  2. Zusje - wzrost 
  3. Zusje - Fame MMA 8
  4. Zusje - walka
  5. Zusje - Instagram 
  6. Zusje - YouTube

Fame MMA 8 zbliża się wielkimi krokami! Już 21 listopada 2020 roku emocje będą się sięgać zenitu, ponieważ karta walkę nadchodzącej edycji jest naprawdę zaskakująca. W walce wieczoru Marcin Dubiel zmierzy się z Kacprem Błońskim, lecz nie tylko ta walka budzi ogrom emocji. Okazuje się, że jednym z bardziej wyczekiwanych starć jest pojedynek kobiet, który zawsze jest niebywale ekscytujący. Tym razem w oktagonie ponownie pojawi się Kamila Smogulecka znana jako Zusje, a jej rywalką będzie debiutująca w tym sporcie Dagmara Szewczyk, 24-letnia modelka, która do tej pory angażowała się w zupełnie inne sporty, a na ringu występowała tylko i wyłącznie w roli ring girl. Mimo debiutu tej uczestniczki nikt nie skreśla jej szans na wygraną, jednak zwyciężczynię damskiego pojedynku poznamy już 21 listopada 2020 roku. Kim jest Kamila Zusje Smogulecka, która ponownie zawalczy na Fame MMA, tym razem w 8 edycji? Więcej informacji na jej temat przeczytacie poniżej.

Zusje - wiek

Zusje ma 25 lat. Polska celebrytka urodziła się 12 października 1995 roku w Łodzi.

Zusje - wzrost 

Zusje jest wysoką dziewczyną. Ma 173 cm wzrostu!

Zusje - Fame MMA 8

Zusje już 21 listopada 2020 roku ponownie pojawi się w oktagonie na Fame MMA 8. Gwiazda wystąpiła już na gali w 6 edycji, gdzie za walczyła wraz z Martą Linkiewicz. 

Zusje - walka

Na Fame MMA 8 nie zabraknie pojedynku kobiet. W tej edycji udział weźmie znana już na ringu Kamila Smogulecka, czyli Zusje, a jej rywalką będzie debiutująca Dagmara Szewczyk.

Zusje - Instagram 

Zusje ma oczywiście swoje własne konto na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 350 000 fanów, którzy systematycznie komentują jej zdjęcia. 

Zusje - YouTube

Kamila Smogulecka rok temu założyła swój własny kanał na YouTube, jednak nie publikuje na nim żadnych materiałów. Możemy znaleźć tam tylko jedno wideo i jest to jej piosenka zatytułowana Pierwy śnieg.

Najnowsze