Złota Piłka 2021 - kiedy i o której godzinie gala? [DATA, GODZINA]

i

Autor: Julian Finney/UEFA via Xinhua /Xinhua News/East News Złota Piłka 2021 - kiedy i o której godzinie gala? [DATA, GODZINA]

Złota Piłka 2021 - kiedy i o której godzinie gala? [DATA, GODZINA]

2021-11-29 10:32

Kiedy jest gala Złota Piłka 2021? O której godzinie oglądać wręczenie tytułu najlepszego piłkarza świata? Polscy kibice z uwagą będą śledzić wydarzenie, a wszystko ze względu na Roberta Lewandowskiego. Napastnik Bayernu Monachium stoi przed ogromną szansą zdobycia prestiżowej nagrody. Program wydarzenia możecie poznać w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Złota Piłka 2021 - kiedy? [DATA]
  2. Złota Piłka 2021 - o której gala? [GODZINA]

Złota Piłka 2021 - kiedy i o której godzinie gala? Co trzeba wiedzieć, jeśli chodzi o to, kiedy jest gala Złota Piłka 2021? Data i godzina to dwie podstawowe kwestie, jeśli nie chcecie przegapić transmisji prosto z wydarzenia. Gala Złota Piłka 2021 na żywo będzie pokazana na ogólnodostępnym kanale, więc warto zarezerwować sobie kilkadziesiąt minut na śledzenie transmisji. Głównie ze względu na Roberta Lewandowskiego, który ma ogromną, jak nie największą, szansę na zdobycie tytułu najlepszego piłkarza świata według prestiżowego France Football. W ostatnich latach, jeśli chodzi o ten plebiscyt nie było powodów do zadowolenia. RL9 w 2019 roku zajął 8. miejsce, a w 2020 roku, gdy Polak był bezkonkurencyjny na światowych boiskach, organizatorzy odwołali galę ze względu na trudną sytuację epidemiczną. Złota Piłka 2021 dla Roberta Lewandowskiego to sprawa oczywista dla osób, które śledzą tegoroczne statystyki. Napastnik Bayernu  Monachium byłby pewny trofeum, gdyby to właśnie strzelone bramki miały ostateczny wpływ na decyzję dotyczącą ogłoszenia laureata. Tylko w 2021 roku, zdobył 64 gole, a do końca grudnia zostało jeszcze sześć meczów. W całej historii jedynie Leo Messi, w 2012 roku, zdobył 91 goli i jest absolutnym rekordzistą. 

Jan Tomaszewski bezlitośnie uderza w Lewandowskiego i Sousę. Wytacza potwornie ciężkie działa

Złota Piłka 2021 - kiedy? [DATA]

Gala Złota Piłka 2021 rozgrzeje internautów i na pewno wywoła dyskusję w sieci. Faworytem do zdobycia tytułu jest Robert Lewandowski, który w poprzednim sezonie pobił rekord legendarnego Gerda Muellera, a i w obecnym sezonie nie ma sobie równych. Eksperci uważają, że jedynym piłkarzem, który może mu zagrozić jest Leo Messi. Argentyńczyk w ubiegłym sezonie zdobył pierwsze trofeum ze swoją reprezentacją. Wygrał Copa America. Wydarzenie odbędzie się 29 listopada 2021 w Theatre du Chatelet w Paryżu. 

Złota Piłka 2021 - o której gala? [GODZINA]

O której godzinie gala Złota Piłka 2021Transmisja Złotej Piłki 2021 rozpocznie się punktualnie o 20:30. Wydarzenie w Telewizji Polskiej skomentuje Maciej Iwański oraz Piotr Sobczyński. 

Złota Piłka, czyli Ballon d’Or to najstarszy i uważany za najbardziej prestiżowy plebiscyt w świecie futbolu. Organizatorzy wręczają nagrodę od 65 lat. a pierwszym zwycięzcą jest Stanley Matthews, występujący wówczas w Blackpool. Najwięcej razy wygrywał Leo Messi. Piłkarz PSG ma na swoim koncie sześć złotych piłek. 

Sonda
Kto powinien zdobyć Złotą Piłkę 2021?