Wyniki walk Fame MMA 17. Kto wygrał na Fame MMA 17, 3.02.2023? [WYNIKI]

i

Autor: FAME MMA Wyniki walk Fame MMA 17. Kto wygrał na Fame MMA 17, 3.02.2023? [WYNIKI]

Wyniki walk Fame MMA 17. Kto wygrał na Fame MMA 17, 3.02.2023? [WYNIKI]

2023-02-04 0:55

Wyniki walk Fame MMA 17 - kto wygrał na Fame MMA 3.02.2023? Wyniki mocno ciekawią fanów największych gwiazd internetu, sportu i muzyki. Po kilku tygodniach gry psychologicznej, słownych zaczepek, w końcu przyszedł czas i umiejętności zweryfikował oktagon, a nawet rzymska klatka! Jak wyglądają wyniki Fame MMA 17? Czy są zaskakujące rozstrzygnięcia? Przekonajcie się sprawdzając wyniki Fame MMA online już teraz.

Spis treści

  1. Wyniki walk Fame MMA 17 - kto wygrał 3 lutego 2023?

Wyniki walk Fame MMA 17 - kto wygrał 3 lutego 2023? Jak wyglądają wyniki Fame MMA 17 3.02.2023? Z myślą o osobach, które z różnych względów nie mogły oglądać gali, wyniki Fame MMA 17 3.02.2023 podrzucamy na naszej stronie. Czym prędzej nadróbcie zaległości, sprawdźcie i oceńcie rozstrzygnięcia, jakie miały miejsce podczas pierwszej gali w tym roku. Wyniki Fame MMA 17 online dla jednych będą zaskakujące, a dla drugich to tylko formalność. Najtrudniejsze zadanie dostał Amadeusz Roślik. Nieobliczalny w klatce Ferrari dostał zadanie pokonania zawodowego pięściarza, którego bilans bokserski to 32 zwycięstwa i żadnej porażki. Boxdel natomiast postanowił rozwiązać konflikt z Pawłem Jóźwiakiem walcząc z nim w rzymskiej klatce. To nie koniec niewiadomych, jeśli chodzi o Fame MMA 17. Wyniki są również ciekawe ze względu na pojedynek Sebastiana Fabijańskiego, który został zestawiony z WacToją. Przed galą o formie tego drugiego nie mogliśmy nic powiedzieć. Poza tym, że jego tarczowanie na sali treningowej zostawia sporo do życzenia. Karta walk Fame MMA 17 to również emocjonujące zestawienie, które tworzą Gimper i Czarek Jóźwik. Jak prezentują się wyniki Fame MMA 17?

Fame MMA 18 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2023?

Wyniki walk Fame MMA 17 - kto wygrał 3 lutego 2023?

Wyniki walk Fame MMA 3 lutego 2023 przydadzą się każdemu, kto z różnych powodów i względów nie mógł oglądać gali. Jeśli chcecie nadrobić zaległości to pędzimy z pomocą. Wyniki Fame MMA 17 na żywo aktualizujemy w tym miejscu. Dostępna jest również relacja Fame MMA NA ŻYWO minuta po minucie!

  • Klaudia Sheeya Kołodziejczyk - Wiktoria Viki Jaroniewska: zwycięstwo Klaudii Kołodziejczyk przez TKO w pierwszej rundzie!
  • Marcin Rafonix Krasucki - Mikołaj Mixer Magdziarz: wygrana Rafonixa po 44 sekundach przez duszenie zza pleców.
  • Marcin Polish Zombie Wrzosek - Piotr Szeli Szeliga: wygrana Szeligi, kontuzja Marcina Wrzoska!
  • Filip Filipek Marcinek - Robert Karaś / K-1, małe rękawice: wygrana Roberta Karasia przez jednogłośną decyzję sędziów.
  • Alan Kwieciński - Maksymilian Wiewiórka: wygrana Alana Kwiecińskiego przez TKO w drugiej rundzie.
  • Cezary Czarmagedon Jóźwik - Tomasz Gimper Działowy: wygrana Gimpera przez jednogłośną decyzję sędziów.
  • Wacław Wac Toja Osiecki - Sebastian Alterboy Fabijański: wygrana Wacława Ocieckiego przez TKO w pierwszej rundzie!
  • Amadeusz Ferrari Roślik - Kamil Szczurek Łaszczyk: Kamil Łaszczyk wygrana przez TKO w trzeciej rundzie!
  • Michał Boxdel Baron - Paweł Prezes FEN Jóźwiak (rzymska klatka): Michał Boxdel Baron wygrywa po drugiej rundzie przez brak chęci do walki Pawła Jóźwiaka!
Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60
Sonda
Fame MMA 18 - jaką walkę byś zobaczył(a) najbardziej?