Wynik meczu Polska - Austria 21.06.2024 na żywo. Jaki jest WYNIK Polska Austria?

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Wynik meczu Polska - Austria 21.06.2024 na żywo. Jaki jest WYNIK Polska Austria?

DRUGI MECZ POLSKI NA EURO 2024

Wynik meczu Polska - Austria 21.06.2024 na żywo. Jaki jest WYNIK Polska Austria?

2024-06-21 20:55

Wynik meczu Polska - Austria 21.06.2024 rozczarował polskich kibiców. Wszyscy przed meczem wiedzieli, że Austria jest mocną drużyną, ale nasi piłkarze przekonywali, że są gotowi. Tymczasem biało-czerwoni dostali potężną lekcję wychodzenia z pressingiem, agresji i skuteczności. Austria, która jest 25. drużyną na świecie wygrała z nami dość wysoko. Zabrakło kontroli nad meczem, agresji i skuteczności biało-czerwonych.

Spis treści

  1. Wynik meczu Polska - Austria 21.06.2024 - kto wygrał?

Wynik meczu Polska - Austria 21.06.2024 był bardzo ważny i od niego zależało bardzo dużo. Chociażby to, w jakich humorach będą polscy kibice przed ostatnim meczem na mistrzostwach Europy. Wygrana Polski oznaczała, że na 70 procent awansujemy do fazy pucharowej z trzeciego miejsca. Przegrana natomiast znacznie oddala nasze szanse i sprawi, że awans będzie wręcz nierealny. Jaki jest wynik Polska Austria? Jeśli z jakiegoś powodu przegapiliście ten pojedynek, to mamy dla Was doskonałą alternatywę. Zaległości możecie nadrobić sprawdzając relację minuta po minucie. Dzięki temu dowiecie się, jak wyglądał mecz Polska Austria na Euro 2024, która drużyna miała przewagę i będziecie na bieżąco z udziałem naszych piłkarzy na turnieju.

Wyniki wszystkich meczów Euro 2024 na żywo. TABELE, GRUPY, PUNKTY, WYNIKI

Grupa D EURO 2024 - WYNIKI i TABELA. Czy Polska wyjdzie z grupy?

Tak dopingowano naszym w strefach kibica w Krakowie na Euro 2024! Nie przeszkodził nawet ulewny deszcz

Wynik meczu Polska - Austria 21.06.2024 - kto wygrał?

Wynik meczu Polska - Austria 21 czerwca 2024 na żywo aktualizowaliśmy w tym miejscu. Reprezentanci Polski przegrali i teraz trzeba się głowić nad tym, co się musi stać, by Polska awansowała do fazy pucharowej Euro 2024

Polska 1:-:3 Austria (30' Krzysztof Piątek :-: 9' Gernot Trauner, 68' Baumgartner, 78' Arnautović)

Michał Probierz dla TVP Sport: Trzeba umieć realnie na spotkania. Pierwsze piętnaście minut fatalnie weszliśmy w mecz. Agresywność i to co mówiliśmy, że tak grają Austriacy się sprawdziło. Nie umieliśmy się utrzymać przy piłce, ale później mieliśmy swoje sytuacje. Wydawało się, że możemy mieć ten mecz pod kontrolą. Po zmianach ruszyliśmy do pressingu, atakowaliśmy i bramka stracona najbardziej boli. Szczególnie ta druga, bo padła tak samo jak z Holandią. Trzeba było zachować więcej spokoju, zmieniliśmy ustawienie, żeby przez boczne sektory zagrać, ale mieliśmy dużo strat własnych. Nie można odmówić piłkarzom chęci. Dzisiaj było za mało, żeby pokonać Austriaków. Nie zaskoczyli nas niczym. Pokazywaliśmy, rozmawialiśmy na ten temat i nie da się, trzeba się utrzymać przy piłce. Odkryliśmy się, to już normalna kolej rzeczy. Chcieliśmy zdobyć bramkę. Po meczu zawsze można zrobić coś inaczej. Zabrakło nam momentu, żeby mieć mecz pod kontrolą. Nie da się tego zrobić od razu. Nie żałuję, że graliśmy agresywnie. Dalej to będziemy robić. To Euro wyraźnie to pokazuje, że możemy. Trzeba udoskonalić kilku piłkarzy i będzie postęp. Wiedzieliśmy, żeby w środku być bardziej nabieganymi. Jest to bolesne, kibicom mogę podziękować za wsparcie, ale widzą, że to jest zalążek zespołu i z tego się nie cofnę. Dzisiaj można wymienić elementy, które są dobre, ale wszystkich interesuje wynik. Nie żałuję żadnej decyzji, że graliśmy agresywnie.

Mecz Polska - Austria 21.06.2024: WYNIK NA ŻYWO, SKRÓT WIDEO, STATYSTYKI, MEMY

Holandia - Francja 21.06.2024: SKRÓT MECZU, WYNIK, STATYSTYKI. Sytuacja w polskiej grupie