WTA Ostrawa 2022 - FINAŁ. Kiedy jest ostatni mecz? Czy zagra w nim Iga Świątek?

2022-10-08 19:38
Iga Świątek
Autor: AKPA Iga Świątek - transmisje meczów WTA Ostrawa 2022.

WTA Ostrawa 2022 to turniej, który rozpoczął się 3 października. Najlepsi tenisiści i tenisistki walczą o zwycięstwo. Jedną z uczestniczek zawodów jest Iga Świątek, która w ostatnim czasie odniosła wielkie sukcesy. Powoli zbliżamy się do finału turnieju w Ostrawie. Kiedy odbędą się ostatnie mecze? Czy zobaczymy w nich Polkę?

WTA Ostrawa 2022 zbliża się do wielkiego finału. To zaledwie kilkudniowy turniej, który odbywa się w Czechach. W Polsce wiele osób śledzi mecze w ramach tych zawodów w związku z udziałem Igi Świątek. To prawdziwa gwiazda światowego tenisa. Zaledwie kilka tygodni wcześniej sięgnęła po zwycięstwo na US Open. Swoją przygodę w Ostrawie również zaczęła bardzo dobrze. W ćwierćfinałowym meczu z pochodzącą z Australii Ajlą Tomljanović wygrała wynikiem 7:2. Tym samym awansowała do półfinału. Czy wygrała go i udało jej się wejść do finału? Kiedy odbędzie się ostatni mecz w grze pojedynczej kobiet na WTA Ostrawa 2022?

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 - stadiony w Katarze robią wrażenie! Tutaj zagrają najlepsi piłkarze świata [GALERIA]

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

WTA Ostrawa 2022 - FINAŁ. Data meczu

Kiedy odbędzie się finał WTA Ostrawa 2022? Organizatorzy poinformowali już, kiedy zakończy się tegoroczny turniej u naszych południowo-zachodnich sąsiadów. Ostatni mecz tenisistek odbędzie się w niedzielę, 9 października. Godzina rozpoczęcia spotkania nie jest jeszcze znana.

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 - stadiony w Katarze robią wrażenie! Tutaj zagrają najlepsi piłkarze świata [GALERIA]

WTA Ostrawa 2022 - FINAŁ. Czy Iga Świątek wystąpi?

Iga Świątek wygrała z Jekatieriną Aleksandrową w półfinałach (7:6 (7-5), 2:6, 6:4) i jest w finale turnieju w Ostrawie! Polka świetnie serwowała, grała dokładnie w dłuższych wymianach i nie pozostawiła złudzeń rywalce. W niedzielę 9 października Świątek zagra w finale w Ostrawie z reprezentantką gospodarzy Barborą Krejcikovą.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze