Wpadka kolarza zszokowała komentatorów: 'Szok! Gdzie on pojechał?'

2021-07-28 16:15
Primoz Roglić
Autor: AP/Associated Press/East News

Udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio to wielkie emocje dla wszystkich sportowców. Doskonale obrazuje to przykład Primoza Roglicia, który w indywidualnej jeździe wywalczył złoto, nie zdając sobie z tego sprawy. Zamiast zatrzymać się na mecie, kolarz wyruszył na następne okrążenie, wprawiając komentatorów w osłupienie.

Primoz Roglić to bez dwóch zdań jeden z największych hitów tegorocznych Igrzysk Olimpijskich. Słoweński kolarz wywalczył złoto podczas jazdy indywidualnej mężczyzn, całkowicie deklasując swoich rywali, w tym typowanego na zwycięzcę Włocha Filippo Ganna, który musiał zadowolić się miejscem poza podium. Zdobyciu medalu przez 31-latka towarzyszyło zabawne zdarzenie, które tylko pokazało, jak bardzo był on skoncentrowany na osiągnięciu zamierzonego celu i wygraniu prestiżowego medalu.

Choć Primoz Roglić zostawił konkurencję daleko w tyle, ani na moment nie odpuścił i nie pozwolił sobie na stracenie kontroli nad jazdą. Słoweński kolarz był na tyle skupiony na dojechaniu do mety i wygraniu, że całkowicie zignorował fakt, że już ją przekroczył i oficjalnie zwyciężył w jeździe indywidualnej mężczyzn. Dopiero po pokonaniu sporego dystansu sportowiec zorientował się, że jest już zwycięzcą i wyhamował. Reakcje komentatorów rozbrajają!

Primoz Roglić ze złotym medalem

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! Relacjonujący na żywo w kanale Eurosport komentatorzy wpadli w konsternację, gdy zobaczyli, że Primoz Roglić po przekroczeniu mety ani nie myśli, żeby się zatrzymać.

- Na trzecią rundę jeszcze jedzie!

- Gdzie on pojechał?

- Na trzecią rundę idzie!

- Szok! Gdzie on pojechał? - dziwili się komentatorzy.

Upór Słoweńca został doceniony przez miejscowych dziennikarzy także za granicą. Wideo prezentujemy poniżej.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Najnowsze