Wojtek Gola - wiek, rower, choroba, kot, wzrost, partnerka, tatuaże, kiedyś, zdjęcia

i

Autor: Lizakowska / Fame MMA 10 Wojtek Gola - wiek, rower, choroba, kot, wzrost, partnerka, tatuaże, kiedyś, zdjęcia

GWIAZDA FREAK-FIGHTÓW

Wojtek Gola - wiek, rower, choroba, koty, wzrost, zarobki, partnerka, tatuaże, kiedyś

2024-01-23 12:14

Kim jest Wojtek Gola? Postać młodego i pomysłowego włodarza federacji Fame MMA nie jest nikomu obca. Za sprawą fryzury, to jedna z najbardziej charakterystycznych osób związanych z wydarzeniem, na którym odbywają się freak-fightowe walki. Poznajcie jeszcze lepiej Wojtka Golę już teraz.

Spis treści

  1. Wojtek Gola - kim jest?
  2. Wojtek Gola - wiek
  3. Wojtek Gola - rower
  4. Wojtek Gola - choroba
  5. Wojtek Gola - koty
  6. Wojtek Gola - wzrost
  7. Wojtek Gola - partnerka
  8. Wojtek Gola - zarobki

Wojtek Gola - wiek, rower, choroba, kot, wzrost, partnerka, tatuaże, kiedyś, zdjęcia. Wszystkie ciekawostki, które pozwolą wam jeszcze lepiej dowiedzieć się, kim jest Wojtek Gola, podrzucamy w tym miejscu. Niewątpliwie, Wojciech Gola to jeden z najbardziej lubianych postaci w środowisku Fame MMA. Od wielu lat sukcesywnie dążył do spełnienia celów i zamierzeń aż w końcu został jednym ze współzałożycieli popularnej federacji. Zanim jednak stał się potężnym włodarzem jeździł wyczynowo na rowerze. Przekraczał wszelkie bariery sportu ekstremalnego. Jego twarz była rozpoznawalna na ulicach największych miast Polski po tym, gdy został jedną z gwiazd programu Warsaw Shore. Gola po dziewięciu sezonach odszedł z produkcji.

Wojtek Gola - kim jest?

Kim jest Wojtek Gola? Pochodzi z Poznania i od najmłodszych lat interesuje się sportem. Właściciel Fame MMA w wolnym czasie podróżuje, odpoczywa, jeździ na motorze i cieszy się życiem.

PIEKIELNIE DROGIE auto WOJTKA GOLI z FAME MMA na parkingu w Łodzi

Wojtek Gola - wiek

Ile lat ma Wojtek Gola? Wiek właściciela Fame MMA nie jest tajemnicą. Wiadomo, że potężny włodarz federacji ma 35 lat.

Wojtek Gola - rower

Wojtek Gola jeździł wyczynowo na rowerze robiąc salta, obroty, jakich kiedyś w Polsce nikt nie robił. Brał udział w zawodach i turniejach zajmując wysokie miejsca. We wszystkim wspierał go ojciec. To on podróżował z nim na zawody i niczym menedżer zajmował się jego karierą. Niestety, po śmierci taty, Gola porzucił miłość do wyczynowej jazdy na rowerze i rozpoczął działalność jako filmowiec. Założył kanał w serwisie YouTube, który momentalnie zyskał setki tysięcy subskrypcji.

Wojtek Gola - choroba

Choroba Wojtka Goli, to przez długi czas dość tajemniczy temat. Włodarz poruszył go dopiero w programie Duży w Maluchu. Powiedział: - Miałem migotanie przedsionków. Byłem na takim etapie, że nie mogłem się podnieść z łóżka. Tak mi serce nie dawało spokoju. Stwierdziłem, chyba umrę (...). W momencie, kiedy masz dwadzieścia ileś lat i nie możesz wejść po schodach, bo tak nie masz siły po prostu, nie możesz nabrać tlenu, a wcześniej byłeś taki aktywny i sprawny, no to może zwalić człowieka z nóg. Nie możesz zasnąć, kiedy każda noc, dosłownie, trzy razy atak migotania przedsionków. Od tabletki do tabletki żyłem. Trzy tabletki dziennie brałem.

Wojtek Gola - koty

Wojtek Gola zdecydował się na opiekę kotów rasy ocelot. Właściciel federacji zdecydował się na taki ruch po tym, gdy dowiedział się, że prawdopodobnie trafią one na blok wschodni, a tam ich przyszłość jest bardzo niepewna. Koty Wojtka Goli nazywają się Lambo i Layla: - Są rodzeństwem, dlatego zależało nam, żeby ich nie rozłączać.

Wojtek Gola - wzrost

Ile wzrostu ma Wojtek Gola? Włodarz mierzy 182 centymetry.

Wojtek Gola - partnerka

Czy Wojtek Gola ma dziewczynę? Kim jest partnerka Wojtka Goli? W internecie pojawia się sporo pytań dotyczących bezpośrednio drugiej połówki potężnego włodarza. Wiadomo, że jego partnerką była Patrycja Izydorczyk. Para poznała się podczas koncertu rapera Kizo, ale związek nie przetrwał próby czasu. Sama Patrycja po nieszczęśliwym związku wzięła udział w Love Island.

Wojtek Gola - zarobki

Ile zarabia Wojtek Gola? Właściciel federacji jeździ piekielnie drogimi samochodami, więc nie jest tajemnicą, że na jego koncie są setki tysięcy, a może nawet miliony złotych. Dokładne sumy nie są znane.