Wiola Kotelecka - Klaudia Kamińska

i

Autor: screen z YouTube/PRIME SHOW MMA

Wiola Kotelecka - Oliwia Sadkowska: wynik walki na Prime MMA 1. Kto wygrał 19 lutego?

2022-02-19 20:59

Wynik walki Wiola Kotelecka - Oliwia Sadkowska 2022 interesuje wiele osób. Kto wygrał stracie na Prmie MMA 19.02.2022? Jaki jest wynik walki pomiędzy zawodniczkami, które znacie z internetu? Na ESKA.pl możecie poznać wszystkie najważniejsze informacje i WYNIKI walk 1. edycji gali Prime MMA.

Wiola Kotelecka - Oliwia Sadkowska: wynik walki na Prime MMA 19.02.2022. Kto wygrał? Która zawodniczka okazała się być lepsza? To zastanawia wiele osób, które nie mają okazji obejrzeć starcia Kotleckiej i Sadkowskiej podczas Prime MMA 1. W sobotni wieczór 19 lutego, odbędzie się sporo gorących pojedynków na nowej gali Prime MMA. W klatce pojawią się między innymi Wiola Kotelecka i Oliwia Sadkowska, która zastępuje Klaudię Kamińską. Dziewczyny są internetowymi celebrytkami, a Oliwia występowała także w Projekt Lady czy też Grach małżeńskich.

ESKA XD #041 - MORSOWANIE, PRIME MMA, UNCHARTED, ACRAZE

Wiola Kotelecka - Oliwia Sadkowska: WYNIK. Kto wygrał na Prime MMA?

Wynik walki Wiola Kotelecka vs. Oliwia Sadkowska 19.02.2022 interesuje wiele osób. Kto wygrał na Prime MMA? Jaki jest wynik walki zawodniczek?

  • I RUNDA: Ruszuła ostro Wiola Kotelecka! Mało kalkulacji, ostry wjazd i próba skutecznego ataku. Oliwia Sadkowska cały czas protestuje i wyciąga ochraniacz. W pewnym momencie całkowicie plecami odwróciła się Sadkowska i sędzia przerwał pojedynek!
Sonda
Prime MMA - czy będziesz oglądać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE