Wiktoria Sądej - kim jest seksowna pięściarka? Nokautuje urodą! [ZDJĘCIA]

2018-10-25 14:43
Wiktoria Sądej - kim jest seksowna pięściarka? Nokautuje urodą! [ZDJĘCIA]
Autor: KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News

Piękna Wiktoria Sądej debiutuje w zawodowym ringu! Kim jest, skąd pochodzi, jakie ma sukcesy i kiedy walczy? Poznajcie 22-letnią pięściarkę na ESKA.pl

Wiktoria Sądej - boks to od wielu lat jej największa pasja! Kim jest Wiktoria Sądej i jakie sukcesy osiągnęła w karierze? Seksowna pięściarka zwraca na siebie uwagę, nie tylko ze względu na talent, ale również dzięki wyjątkowej urodzie. Nic dziwnego, że kibice okrzyknęli ją Miss Ringu. Sądej debiutuje w zawodowym boksie. Stanie się tak 27 października 2018 podczas gali Underground Boxing Show X w Kopalni Soli w Wieliczce.

Wiktoria Sądej - kim jest?

Wiktoria Sądej pomimo młodego wieku ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. 22-letnia - przyszła gwiazda boksu zawodowego - w swojej karierze zdobyła tytuł:

  • Mistrzyni Polski Seniorek 2018
  • Młodzieżowa Mistrzyni Polski 2017
  • Srebrna Medalistka MP 2016/2017, MP 2012-2014
  • Dwukrotna Vice Mistrzyni Europy 2012 i 2014

Wiktoria Sądej na Instagramie cieszy się rosnącą popularnością. Póki co, śledzi ją tam ponad 4 tysiące osób, ale z pewnością ta liczba już niebawem będzie znacznie wyższa. Jej ulubiony cytat to: Dlaczego wybierasz porażkę skoro możesz osiągnąć sukces? 27 października 2018 podczas gali Underground Boxing Show X w Kopalni Soli w Wieliczce.W czasie gali zawalczy z Dorotą Norek.

KSW 46 - WALKI, KARTA WALK. KSW 46 w Gliwicach rozgrzeje kibiców! [ZAWODNICY]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze