Węgry - Polska: mecz 2021 w piłkę nożną. KIEDY, GDZIE, BILETY, STATYSTYKI

2021-03-25 13:30
Węgry - Polska: mecz 2021 w piłkę nożną. KIEDY, GDZIE, BILETY, STATYSTYKI
Autor: Beata Zawadzka/East News Węgry - Polska: mecz 2021 w piłkę nożną. KIEDY, GDZIE, BILETY, STATYSTYKI

Węgry - Polska w piłkę nożną 2021 przyciągnie uwagę wszystkich kibiców, ale nie tylko. To pierwszy pojedynek naszej narodowej reprezentacji w walce o eliminacje do mistrzostw świata w Katarze, a co więcej pierwsze starcie z nowym selekcjonerem na pokładzie.

Spis treści

  1. Węgry - Polska: mecz 2021: KIEDY, DATA
  2. Węgry - Polska: mecz 2021: GDZIE, MIEJSCE
  3. Węgry - Polska: mecz 2021: BILETY
  4. Węgry - Polska: mecz 2021: STATYSTYKI

Polska - Węgry: mecz 2021 w piłkę nożną jest bardzo ważny ze względu na początek rywalizacji o mistrzostwa świata. Zastanawiacie się, kiedy gra Polska? Gdzie mecz reprezentacji Polski? Czy bilety na mecz Polska Węgry będą dostępne dla kibiców? Jeśli jesteście w gronie osób zadających te pytania, to dobrze trafiliście, ponieważ odpowiedzi podrzucamy w tym miejscu. Niewątpliwie oczy polskich kibiców w dniu rozgrywania tego starcia będą zwrócone na węgierski stadion. Nie dość, że to pierwszy mecz Polski w eliminacjach do MŚ 2022, to na dodatek to debiut Paulo Sousy w roli selekcjonera naszej kadry. Portugalski szkoleniowiec bardzo pozytywnie wypowiadał się w ostatnim czasie o polskich reprezentantach. Ciepłe słowa wysłał również w kierunku kapitana, Roberta Lewandowskiego.

Sousa ODWAŻNIE o Lewandowskim. Co za słowa! | Futbologia

Węgry - Polska: mecz 2021: KIEDY, DATA

Mecz Węgry - Polska 2021 to pierwsze starcie drużyn w rywalizacji o udział na Mistrzostwach Świata w Katarze 2022. Początek walki w grupie I odbędzie się 25 marca o godzinie 20:45. Reprezentacja Polski w marcu zagra jeszcze dwa inne mecze eliminacyjne. 28 marca piłkarzy Paulo Sousy czeka potyczka u siebie z Andorą, a 31 marca na wyjeździe z Anglią.

Węgry - Polska: mecz 2021: GDZIE, MIEJSCE

Na początku rywalizacji Polacy muszą wybrać się w podróż do Budapesztu, gdzie powalczą o trzy punkty w fazie grupowej na stadionie Puskas Arena. Stadion ten ma być jednym z miejsc, na którym odbędą się mecze w ramach Euro 2021.

Węgry - Polska: mecz 2021: BILETY

Bilety na mecz Węgry Polska będą dostępne? Na tę chwilę nie ma oficjalnego komunikatu w sprawie startu sprzedaży, a nawet przedsprzedaży wejściówek. Gdy tylko Polski Związek Piłki Nożnej ogłosi informacje w tym temacie na pewno damy Wam znać w tym miejscu. 

Węgry - Polska: mecz 2021: STATYSTYKI

Statystyki meczów nie są zbyt dobre dla reprezentacji Polski. W sumie nasza kadra z Węgrami rozegrała 32 mecze, z czego odniosła 8 zwycięstw i aż 20 porażek. Tylko 4 razy spotkania kończyły się remisowo. Ostatni pojedynek Polska - Węgry odbył się w listopadzie 2011 i wówczas zakończył się 2:1. 

Sonda
Co powinien osiągnąć z kadrą Paulo Sousa, zarabiając takie pieniądze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze