Walka Mariusz Pudzianowski - Michał Materla: KSW 70. Kiedy i kto wygra w bitwie legend?

2022-05-28 17:00
Walka Mariusz Pudzianowski - Michał Materla: KSW 70. Kiedy i kto wygra w bitwie legend?
Autor: Accredito.com / materiał prasowy Walka Mariusz Pudzianowski - Michał Materla: KSW 70. Kiedy i kto wygra w bitwie legend?

Mariusz Pudzianowski - Michał Materla wywoła gęsią skórkę wśród kibiców mieszanych sztuk walki. Dwie legendarne postaci tego świata sportu skrzyżują rękawice w walce wieczoru na KSW 70. Kiedy odbędzie się pojedynek? Kto wygra pojedynek? Sprawdźcie i koniecznie dajcie znać, kto jest Waszym faworytem.

Walka Mariusz Pudzianowski - Michał Materla 2022 rozgrzeje kibiców. Dwie legendy organizacji wejdą do klatki podczas KSW 70. Mają na koncie łącznie 49 walk w KSW i obaj mogą już teraz pochwalić się statusem ikon polskiego MMA. Były mistrz wagi średniej i Bijące Serce KSW, Michał Materla (31-8, 11 KO, 13 Sub), zmierzy się 28 maja w Atlas Arenie z najsilniejszym człowiekiem na Ziemi, Mariuszem Pudzianowskim (16-7 1NC, 11 KO). Pojedynek ten będzie walką wieczoru łódzkiego wydarzenia i odbędzie się w limicie kategorii ciężkiej.

Kulisy Fame MMA 13

Mariusz Pudzianowski - KSW

Mariusz Pudzianowski to człowiek, który zupełnie zmienił oblicze polskiego MMA. Pięciokrotny zdobywca tytułu Mistrza Świata Strongman zadebiutował w KSW podczas gali KSW 12 w 2009 roku i przyciągnął za sobą miliony fanów. Od tamtej pory zawodnik z Białej Rawskiej stoczył 23 pojedynki w białym ringu i okrągłej klatce. „Pudzian” ma na koncie najwięcej nokautów i nokautów technicznych w historii KSW. W ostatnim czasie Pudzianowski zanotował serię czterech wygranych.

Michał Materla - KSW

Michał Materla nie bez powodu nazywany jest „Bijącym Sercem KSW”. Były mistrz wagi średniej jako pierwszy zawodnik w historii wygrał 20 pojedynków w polskiej organizacji. Berserker ze Szczecina od momentu debiutu w KSW podczas gali KSW 6 w 2006 roku ustanowił wiele innych rekordów. Niezwykle widowiskowy i porywający fanów styl walki Materli pozwolił mu sięgnąć aż sześciokrotnie po nagrody za walkę wieczoru, a trzykrotnie za najlepszy nokaut gali.

Sonda
Kto wygra na KSW 70?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze