Transmisja meczu Polska - Walia. GDZIE OGLĄDAĆ online i w TV na żywo?

i

Autor: PAWEŁ SKRABA / SUPER EXPRESS Transmisja meczu Polska - Walia. GDZIE OGLĄDAĆ online i w TV na żywo?

FINAŁ BARAŻY EURO 2024

Transmisja meczu Polska - Walia. GDZIE OGLĄDAĆ online i w TV na żywo?

2024-03-26 10:02

Gdzie oglądać mecz Polska - Walia 26 marca 2024? Transmisja finału baraży z udziałem reprezentacji Polski rozpocznie się wczesnym wieczorem, więc nie możecie jej przegapić. Piłkarze Michała Probierza stają przed ogromną szansą zdobycia biletu last-minute na Euro 2024. Poprzeczka postawiona jest wysoko, bo rywalami są zawodnicy grający na co dzień w angielskich, szybko i dynamicznie grających zespołach. Przed nami 90 minut ogromnych emocji, a być może nawet więcej! W przypadku remisu w regulaminowym czasie mamy dogrywkę i rzuty karne.

Spis treści

  1. Transmisja meczu Polska - Walia - gdzie oglądać?

Transmisja meczu Polska - Walia będzie cieszyć się rekordową oglądalnością w tym roku? Stawką elektryzującego spotkania jest bowiem bilet na mistrzostwa Europy 2024 i Polacy mają realną szansę zmazać plamę porażki w eliminacjach. Reprezentacja Polski w całej historii zaledwie cztery razy brała udział w finałach Euro. W 2008 roku pod wodzą Leo Beenhakkera biało-czerwoni po raz pierwszy zakwalifikowali się do turnieju. Polska cztery lata później brała udział jako gospodarz, a w 2016 roku osiągnęła historyczny sukces docierając do ćwierćfinału imprezy. Przegrała pod wodzą Adama Nawałki w rzutach karnych z Portugalią. Na przeniesionych z 2020 na 2021 rok mistrzostwach Polacy odpadli zajmując 4. miejsce w grupie. A jak będzie tym razem? Mecze Polski na Euro 2024 są już rozlosowane, ale najpierw trzeba uzyskać awans!

Mecze reprezentacji Polski 2024 - kiedy i z kim gra Polska w piłkę nożną? [TERMINARZ]

Robert Lewandowski pewny siebie przed meczem z Walią

Transmisja meczu Polska - Walia - gdzie oglądać?

Mecz Polska - Walia 26 marca 2024 na żywo odbędzie się na stadionie w Cardiff. Będzie to starcie, które wyraźnie pokaże, w jakiej formie są piłkarze powołani przez Michała Probierza i czy faktycznie na grę, podczas Euro 2024 zasługują. W całej historii to Polska wygrywała częściej z Walią. Na papierze jesteśmy faworytami, jednak eksperci wyżej wyceniają szansę Walijczyków. Głównie jednak przez to, że są oni gospodarzami finału baraży. Transmisja meczu Polska - Walia 2024 rozpocznie się o godzinie 18:30 w TVP Sport i na stronie internetowej stacji. Wtedy poznamy opinie ekspertów w studio, czylI Roberta Podolińskiego, Adriana Mierzejewskiego i Artura Wichniarka. Studio w Warszawie poprowadzi Jacek Kurowski, a w Cardiff Mateusz Borek i Jakub Wawrzyniak. Od godziny 20:40 mecz Polska Walia skomentuje duet Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow.

Polska - Walia: STATYSTYKI, BILANS, HISTORIA. Czy Polska pojedzie na Euro 2024?

Baraże 2024 - mecze: ŚCIEŻKA A

  • Polska - Estonia 5:1
  • Walia - Finlandia 4:1
  • FINAŁ: Walia - Polska

Baraże 2024 - mecze: ŚCIEŻKA B

  • Izrael - Islandia 1:4
  • Bośnia i Hercegowina - Ukraina 1:2
  • FINAŁ: Ukraina - Islandia (26 marca o godz. 20:45, Wrocław)

Baraże 2024 - mecze: ŚCIEŻKA C

  • Gruzja - Luksemburg 2:0
  • Grecja - Kazachstan 5:0
  • FINAŁ: Gruzja - Grecja (26 marca o godz. 18:00, Tbilisi)