To zrobił Fernando Santos w czasie hymnu Polski. Tego nie widzieliście w TV!

i

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS To zrobił Fernando Santos w czasie hymnu Polski. Tego nie widzieliście w TV!

To zrobił Fernando Santos w czasie hymnu Polski. Tego nie widzieliście w TV!

2023-03-28 9:00

Polska wygrała z Albanią 1:0 i awansowała tym samym z piątego na drugie miejsce w grupie eliminacji Euro 2024. Mecz na Stadionie Narodowym zakończył się zwycięstwem biało-czerwonych, jednak wciąż, w wielu elementach gry brakowało skuteczności. Nowy architekt stylu reprezentacji Polski, Fernando Santos bardzo poważnie podchodzi do swojego zadania. Kamera uchwyciła bardzo wyjątkowy moment, który wyraźnie to pokazuje.

Mecze Polski 2023 odbywają się głównie w ramach eliminacji do Euro 2024. Póki co oglądając biało-czerwonych można przeżywać emocjonalny rollercoaster. Począwszy od szybkiej porażki z Czechami, po nieskuteczność w meczu z Albanią. Reprezentanci Polski z Robertem Lewandowskim na czele, w pomeczowych wywiadach przyznali, że zespół na Stadionie Narodowym grał dobrze, ale jest w trakcie budowy. Trzeba dać czas nauczyć młodych piłkarzy brania odpowiedzialności za daną akcję. Docenili również Fernando Santosa, który rzeczywiście ma pomysł na grę. Portugalczyk, by pokazać jeszcze większe zaangażowanie i chęć odnoszenia sukcesów z Polską, zamieszkał w naszym kraju, jeździ na starcia w ramach Ekstraklasy, a także uczy się języka polskiego. Internauci nie przestają się jednak zachwycać tym, co zrobił przed meczem z Albanią!

MECZE REPREZENTACJI POLSKI 2023 w piłkę nożną - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Cezary Kulesza po wyborze Fernando Santosa na selekcjonera

Fernando Santos - hymn przed meczem

Kamera Łączy Nas Piłka wychwyciła moment, gdy Fernando Santos z całym sztabem szkoleniowym, podczas hymnu narodowego stoją i trzymają się za ramiona. Portugalczyk oprócz tego lewą dłoń położył w okolicach serca, czym pokazał, że w momencie prowadzenia reprezentacji Polski czuje się Polakiem. W jego oczach widać było przejęcie i zapewne zdumienie atmosferą na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Kibice z całych sił odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego.

Eliminacje Euro 2024: MECZE, TABELA, GRUPY. Kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Polska mecze 2023 - kiedy i z kim gra?

Mecze Polski 2023 odbywają się głównie w ramach walki o grę w Euro 2024. Biało-czerwoni, po meczu z Czechami na wyjeździe i Albanią w Warszawie, zajmują drugie miejsce w grupie tracąc do Czechów jeden punkt. Zdecydowanie pomógł nam ich remis z Mołdawią, z którą my zmierzymy się 20 czerwca. Kilka dni wcześniej rozegrany zostanie mecz towarzyski. Rywal nie jest jeszcze znany. Później kolejne spotkanie dopiero we wrześniu.

Listen on Spreaker.