"Polak wpakował się w bagno". Arkadiusz Milik znów w niewesołej sytuacji!

2021-03-08 9:00 dko
Arkadiusz Milik, Olympique Marsylia
Autor: AP Arkadiusz Milik fetuje gola dla Olympique Marsylia

Przenosiny Arkadiusza Milika z Napoli do Olympique Marsylia, miały być dla niego nowym etapem w karierze po naprawdę trudnym okresie. Reprezentant Polski w końcu może liczyć na występy na boisku, ale atmosfera w klubie i wokół niego jest na tyle gęsta, że można się zastanawiać, czy Milik wybrał zespół odpowiednio. Prawdziwa burza w mediach rozpętała się po ostatniej upokarzającej porażce zespołu z Marsylii.

Sytuacja Milika w Napoli była nie do pozazdroszczenia. Polak nie zmienił klubu w letnim okienku transferowym, czego chciał klub z południa Półwyspu Apenińskiego. Mimo licznych propozycji, a nawet testów medycznych w AS Roma, Milik postanowił pozostać pod Wezuwiuszem, ale okazało się to dla niego fatalnym wyborem. Napoli nie zgłosiło go bowiem do żadnych rozgrywek i jedyne co mu pozostało, to treningi bez rozgrywania meczów. A w kontekście zbliżającego się Euro, była to fatalna informacja i dla kadry i dla samego piłkarza, który bez regularnej gry, nie mógł liczyć na wyjazd na mistrzostwa.

Zabójcza precyzja Arkadiusza Milika! Polak z kolejnym trafieniem w barwach OM [WIDEO]

Arkadiusz Milik zarobi w Marsylii FORTUNĘ. Kwota szokuje | Futbologia

Na szczęście dla zawodnika, udało mu się przenieść do Olympique Marsylia, gdzie w końcu może podjąć rękawice i zawalczyć na boisku. Niestety klub z południa Francji jest jednak w słabej kondycji. Potwierdza to mecz w Pucharze Francji. OM przegrało z IV-ligowym Canet Roussillon 1:2 i pożegnało się z marzeniami o triumfie w tych rozgrywkach. Takiego upokorzenia piłkarskiego Milik i jego koledzy nie przeżyli zapewne dawno.

KOLEJNY popis Piotra Zielińskiego! Wprawił obrońców w osłupienie, było efektownie [WIDEO]

Suchej nitki na zespole nie pozostawiła prasa. - Polski napastnik musi się zastanawiać, w jakie bagno wpadł. (...) Widać w Polaku talent, ale przy takim otoczeniu nie powinniśmy spodziewać się cudów - czytamy w "Le Reseau Olympien". Również w innych tytułach dziennikarze nie mieli litości do postawy OM w tym spotkaniu. A biorąc pod uwagę również słabe wyniki w Ligue 1, można się zastanawiać, czy Milik aby na pewno dobrze obrał kolejny kierunek w karierze.

Najnowsze