Tajemnice zawodników Fame MMA. Tych sekretów z pewnością nie znacie!

2021-04-08 16:48 PO.
Fame MMA
Autor: Karol Makurat/REPORTERFame MMA 10 zbliża się wielkimi krokami! Już 15 maja 2021 odbędzie się kolejna, emocjonująca gala sportowa, która w Polsce nie ma sobie równych! Zawodnicy, którzy pojawią się w okrągłej klatce są pełni tajemnic i sekretów, które warto poznać jeszcze przed widowiskiem! Zdradzamy je poniżej!

Fame MMA 10 odbędzie się już 15 maja tego roku. Wydarzenie, podobnie jak wszystkie poprzednie edycje budzi wiele skrajnych emocji i wrażeń! Miłośnicy nietypowego, sportowego formatu nie mogą doczekać się, kiedy w tym roku gwiazdy, które na co dzień nie maja zbyt wiele wspólnego z tego typu sportem zawalczą ze swoimi rywalami w okrągłej klatce. W tym roku stawka jest naprawdę wysoka! Na Fame MMA 10 zawalczy wiele znanych nazwisk oraz nie zabraknie walki kobiet, które jak wiemy co roku budzą największe emocje wśród osób oglądających i kibicujących dane walce! Z racji, że impreza sportowa zbliża się wielkimi krokami, postanowiliśmy przybliżyć wam nieco bardziej życiorys Gwiazdy Fame MMA, które jak się okazuje mają wiele sekretów i tajemnic, które warto poznać jeszcze przed rozpoczęciem się gali. 

Fame MMA 10 - sekrety zawodników 

Zawodnicy, którzy wystąpią na Fame MMA 10 kryją naprawdę wiele tajemnic i sekretów! Wiedziliście o tym, że Arkadiusz Tańcula poza miłością do sportu, uwielbia tworzyć muzykę? Gwiazdor muzykuje w każdym wolnym momencie. Gamou Fall z kolei jest modelem i aktorem w jednym i co ciekawe ma słabość do swojego psa jamnika o imieniu Ludi. Więcej sekretów i ciekawostek o tegorocznych uczestnikach Fame MMA 10 usłyszycie w naszym wideo poniżej!

Sekrety gwiazd walczących w FAME MMA | ESKA XD - Hotplota #20
Najnowsze