Szkoła Wojowników MMA - dołącz i naucz się walczyć! Takiego programu jeszcze nie było!

2019-09-16 15:03
Szkoła Wojowników MMA - dołącz i naucz się walczyć! Takiego programu jeszcze nie było!
Autor: SZKOŁA WOJOWNIKÓW MMA: Naucz się WALCZYĆ [TRAILER] (YouTube.com/Szkoła Wojowników MMA) Szkoła Wojowników MMA - dołącz i naucz się walczyć! Takiego programu jeszcze nie było!

Szkoła Wojowników MMA wystartowała! Wyjątkowy, bo jedyny taki projekt w internecie, podzielony został na 10. odcinków. W każdej części kibice poznają codzienną pracę zawodników wychodzących do klatki. Jakie ćwiczenia wykonują? Jak się motywują? Po co wykonują rozgrzewkę? Jak ważną funkcję pełnią palce u nóg? Na te i inne pytania - odpowiedzi znajdziecie w Szkole Wojowników MMA!

Szkoła Wojowników to miejsce w polskim internecie, na które powinni zwrócić uwagę wszyscy miłośnicy mieszanych sztuk walki. Zarówno ci, co już sporo wiedzą o tym sporcie, jak i ci, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z MMA. Super Express i Federacja FEN przygotowała dla was 10 odcinków, które przybliżą wam codzienną, katorżniczą pracę, jaką wykonują zawodnicy zanim skrzyżują swe rękawice w klatce. Takiego programu jeszcze nie było!

Szkoła Wojowników MMA - co to jest?

Takiego programu w polskim internecie jeszcze nie było. Ruszyła Szkoła Wojowników MMA - internetowy projekt Super Expressu i federacji FEN. Twarzami projektu są gwiazdy federacji FEN m.in.: Rafał Kijańczuk (27 l.), Andrzej Grzebyk (28 l.) i Anita Bekus (29 l.). Nad prawidłowością wykonywanych ćwiczeń czuwa ceniony trener i menedżer grupy Artnox Fight Sport Artur Gwóźdź.

W premierowej odsłonie Szkoły Wojowników MMA poznać możecie najważniejszy punkt zajęć, bez którego ciężko przejść dalej! Mowa oczywiście o rozgrzewce i jej tajnikach. Często wiele osób mówi: po co mi rozgrzewka, jestem gotowy. Jak się okazuje, to jedna z najważniejszej części całego treningu.

Nowe odcinki programu będą pojawiały się w każdy piątek o godzinie 18 na kanale Szkoła Wojowników MMA w serwisie YouTube. Zapraszamy do treningów!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze