Sylwester Wardęga - Danny Ferreri: WYNIK walki na Fame MMA 11. Kto wygrał 2.10.2021?

2021-10-03 0:01
Sylwester Wardęga - Danny Ferreri: WYNIK walki na Fame MMA 11. Kto wygrał 2.10.2021?
Autor: screen z filmu na YouTube: FAME 11: Media Trening + Ceremonia Ważenia // YouTube.com/FAME MMA Sylwester Wardęga - Danny Ferreri: WYNIK walki na Fame MMA 11. Kto wygrał 2.10.2021?

Wynik walki Sylwester Wardęga - Danny Ferreri 2.10.2021, to jedna z najważniejszych kwestii. Panowie kiedyś mieli duży konflikt, ale nie było okazji, by wyjaśnić go w okrągłej klatce. Kto wygrał na Fame MMA 11? Jaki jest wynik walki Wardęga - Danny Ferreri? Przekonajcie się sprawdzając w jednym miejscu!

Spis treści

  1. Sylwester Wardęga - Danny Ferreri: wynik Fame MMA 11

Sylwester Wardęga - Danny Ferreriwynik walki na Fame MMA 11 to arcyważna kwestia. Kto wygrał 2.10.2021? Jaki jest wynik walki Wardęga Danny Ferreri 2021? Jeśli szukacie odpowiedzi na te pytania to dobrze trafiliście. Początkowo przywódca Watahy miał walczyć z Wojtkiem Przeździeckim z ekipy Wip Bros. Doznał jednak kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych, przez co nie mógł walczyć w MMA. Wardęga przed operacją chciał zawalczyć w oktagonie, dlatego organizatorzy znaleźli rozwiązanie. Walka Wardęga - Danny Ferreri odbędzie się w formule bokserskiej.

Fame MMA 11 WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Fame MMA 2.10.2021?

Smolasty w ESKA Live - piosenka Duże oczy NA ŻYWO

Sylwester Wardęga - Danny Ferreri: wynik Fame MMA 11

Wynik walki Sylwester Wardęga - Danny Ferreri 2.10.2021 poznacie w tym miejscu. Kto wygrał? Jak wyglądała walka? Kto zadał więcej celnych ciosów? Przekonacie się w tym miejscu. Dodatkowo poznacie opinie samych zawodników tuż po zakończeniu starcia.

I RUNDA: Sylwester Wardęga - Danny Ferreri - walka bokserska w rękawicach MMA

Ostre ataki ze strony Dannego Ferreriego od początku pierwszej rundy. Duża awantura w klatce. Mocno dostał po twarzy Sylwek Wardęga, ale ten nie został dłużny swojemu rywalowi. Twarz przywódcy Watahy wygląda jednak wręcz tragicznie, cały zakrwawiony, rozbity. Runda dla Ferreriego.

II RUNDA: Sylwester Wardęga - Danny Ferreri - walka bokserska w rękawicach MMA

Druga runda rozpoczęła się od mocnych ataków ze strony Dannego Ferreriego. Pierwsze liczenie sędziego. Atomowe ataki Ferriego, niesmowicie mocną twarz ma Wardęga, ale potężnie zmęczony i rozbity przywódca watahy.

Minutę przed końcem -1 punkt dla Ferreriego!

  • Sylwester Wardęga rezygnuje z walki - zwycięstwo Dannego Ferreriego!

Sylwester Wardęga: - Przykra sprawa, mogłem złożyć na nogę, ale nawet gdybym miał nogę sprawną, to bym przegrał. Coś z moją psychiką jest, czas chyba kończyć. Trener zawsze mi mówił, żebym trzymał gardę, a za chwilę ja ją opuszczam. Trzeba skończyć. Chłopak trenował 2 tygodnie, trenera mam zajebistego, trenuję 3 miesiące. No nic, to nie moje. 7 października mam operację kolana. Tak miało być, trudno.

Sonda
Czy Don Kasjo pokona Marcina Wrzoska na FAME MMA 12?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze