Suczka Suzi przewidziała wynik meczu Polska - Arabia Saudyjska. Kto wygra?

2022-11-26 12:40
Suczka Suzi
Autor: Krajowa Administracja Skarbowa w Krakowie

Ośmiornica Paul zrobiła furorę podczas Mistrzostw Europy 2008. Głowonóg przewidywał wyniki meczów, a pomylił się jedynie dwukrotnie! Teraz swoich sił w typowaniu wyniku meczu Polska - Arabia Saudyjska spróbowała suczka Suzi, piesek Krajowej Administracji Skarbowej w Krakowie.

Suczka Suzi - jaki będzie wynik meczu Polska - Arabia Saudyjska?

Typowanie wyników przez zwierzaki to już tradycja podczas największych imprez sportowych. Wszystko zaczęło się od ośmiornicy Paula, która w 2008 i 2010 roku przewidywała wyniki Reprezentacji Niemiec. Może to brzmieć co najmniej absurdalnie, ale ośmiornica otrzymała ponad 200 ofert pracy od bukmacherów na całym świecie! Od tego czasu coraz więcej zwierzaków zaczęło typować wyniki meczów. Tym razem swoich sił spróbowała suczka Suzi, piesek Krajowej Administracji Skarbowej w Krakowie. Urocza labradorka zatrzymała się przy skrzyni z biało-czerwoną flagą, co oznacza, że możemy być spokojni o wynik dzisiejszego meczu. A Wy jak typujecie spotkanie Polska - Arabia Saudyjska? 

Sonda
Jak zakończy się mecz Polska - Arabia Saudyjska?
Źródło: Suczka Suzi przewidziała wynik meczu Polska - Arabia Saudyjska. Kto wygra?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze