Skoki narciarskie 5-6.01.2021 - PROGRAM. O której godzinie i gdzie oglądać Turniej Czterech Skoczni?

2022-01-07 10:42
Skoki narciarskie
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Skoki narciarskie to wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów sportów zimowych. Zawody nie odbyły się w Innsbrucku, zatem skoczkowie przenoszą się do Bischofshofen w Austrii, gdzie zostaną rozegrane dwa konkursy indywidualne. O której godzinie i gdzie oglądać Turniej Czterech Skoczni?

Gdzie oglądać skoki narciarskie 5 i 6 stycznia w Bischofshofen? To pytanie zadaje sobie wielu internautów. Wszyscy zastanawiają się, czy zmagania skoczków tym razem się odbędą. Przypomnijmy, że wtorkowy konkurs w Innsbrucku został odwołany. Wszystko wskazuje na to, że nie ma przeciwskazań do organizacji konkursów w Austrii. Po kwalifikacjach dowiedzieliśmy się, że polski skoczek Kamil Stoch nie wystartuje w ostatnim turnieju. Teraz o awans będą walczyć Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Jakub Wolny, Dawid Kubacki oraz Paweł Wąsek. Gdzie oglądać skoki w Bischofshofen 5 i 6 stycznia? O której godzinie kwalifikacje i konkurs indywidualny? Poniżej znajdziecie cały program.

SKOKI NARCIARSKIE. Wszystko o Polakach | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #37

Turniej Czterech Skoczni 5-6.01.2021 - o której godzinie skoki? Gdzie oglądać?

To już 70. edycja Turnieju Czterech Skoczni, którą można oglądać w telewizji i online na antenie TVN, Eurosport 1 i platformie Player. Jednak na kanale TVN będą transmitowane tylko konkursy indywidualne. Resztę zmagań skoczków i kwalifikacje można zobaczyć na Eurosport 1 i Player. Poniżej pełna rozpiska transmisji na 5 i 6 stycznia.

  • 5 stycznia, godz. 11:30- oficjalny trening
  • 5 stycznia, godz. 13:00 - kwalifikacje (Eurosport 1, Player)
  • 5 stycznia, godz. 16:30 - rozpoczęcie konkursu indywidualnego (Eurosport 1, Player, TVN)
  • 6 stycznia, godz. 14:30 - kwalifikacje (Eurosport 1, Player)
  • 6 stycznia, godz. 17:30 - rozpoczęcie konkursu indywidualnego (Eurosport 1, Player, TVN)

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skoki narciarskie 2021/2022 - KLASYFIKACJA, TABELA, PUNKTY, WYNIKI, POLSKA

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze