Skoki narciarskie 2018/19: ceremonia medalowa w Planicy. SKRÓT, zwycięzcy. Kto był najlepszy w tym sezonie?

2019-03-24 11:48 A.D.
Skoki
Autor: East News / PAWEL RELIKOWSKI / POLSKA PRESS

Skoki narciarskie w sezonie 2018/19 budziły ogromne emocje. Finałowa seria Pucharu Świata odbyła się 24.03.2019. Wśród naszych skoczków szczególnie wybił się Piotr Żyła, który pobił swój życiowy rekord. Druga seria skoków miała zadecydować, czy Polak znajdzie się na podium. Rozdano również najważniejsze nagrody tego sezonu. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Kto odebrał wyróżnienia 24 marca 2019 podczas ostatniej ceremonii medalowej? Jak prezentuje się podium klasyfikacji generalnej? Kto otrzymał Małą Kryształową Kulę za najlepsze loty? Poniżej znajdziecie podsumowanie tego sezonu. Polacy mają prawdziwe powody do dumy! Wielkim zwycięzcom sezonu jest Ryoyu Kobayashi.

Skoki narciarskie 2018/19: ceremonia medalowa w Planicy

W Planicy odbył się ostatni konkurs skoków. Nie wiele zabrakło byśmy mogli zobaczyć na podium jednego z naszych skoczków. Piotr Żyła objął 4 miejsce. Po raz 13 konkurs wygrał Ryoyu Kobayashi:

Planica seven: 

1. Ryoyu Kobayashi
2. Markus Eisenbichler
3. Timi Zajc

Puchar Świata 2018/19 w skokach narciarskich - kto zwyciężył? 

Kto był najlepszy w klasyfikacja generalna PŚ 2018/19? Poniżej możecie zobaczyć nazwiska najlepszych w tym sezonie. Niewiele zabrakło, by to Kamil Stoch odebrał kryształową kulę! Mimo to możemy być dumni z naszych skoczków. Aż trzech z nich znalazło się wyjątkowo wysoko! 

1. Ryoyu Kobayashi 
2. Stefan Kraft
3. Kamil Stoch 
4. Piotr Żyła 
5. Dawid Kubacki 

Polacy zwyciężyli również w konkursie drużynowym. 

Zobacz: Polska wygrywa Puchar Narodów! WYNIKI, TABELA GENERALNA

Skoki narciarskie 2019 - Mała kryształowa kula. Kto ją otrzymał? 

Mała Kryształowa Kula to nagroda przyznawana za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej lotów za skoki na mamucich skoczniach. Tegoroczni wielcy zwycięzcy to: 

1. Ryoyu Kobayashi
2. Markus Eisenbichler
3. Piotr Żyła

Najnowsze