Marta Linkiewicz - Lil Masti 2019: walka wieczoru na Fame MMA 4. Przebije starcie z Godlewską?

2019-06-22 12:42
Marta Linkiewicz - Lil Masti 2019: walka wieczoru na Fame MMA 4. Przebije starcie z Godlewską?
Autor: screen z profilu www.facebook.com/famemmatv/ Marta Linkiewicz - Lil Masti 2019: walka wieczoru na Fame MMA 4. Przebije starcie z Godlewską?

Fame MMA 4 to kolejne emocjonujące starcia celebrytów, influencerów i gwiazd internetu. Jednym z bardziej rozgrzewających starć wieczoru jest pojedynek Marty Linkiewicz z Lil Masti! SexMasterka pod nowym pseudonimem postanowiła skrzyżować rękawice z pogromczynią Esmeraldy Godlewskiej. Czy okaże się lepsza? Dajcie znać głosując na swojego faworyta - na ESKA.pl

Marta Linkiewicz - Lil Masti na Fame MMA 4! Walka wieczoru, której nikt się nie spodziewał, z pewnością rozgrzeje publiczność w częstochowskiej hali, jak i widzów przed szklanymi ekranami. Walka Linkiewicz - SexMasterka, obecnie Lil Masti, to wyjątkowe wydarzenie nie tylko ze względu na kontrowersyjność dziewczyn. To także hitowe wydarzenie ze względu na fakt, że obie zawalczą o pas mistrzowski federacji.

Zobacz: Fame MMA 4: BILETY - jakie ceny? Gdzie kupić?

Marta Linkiewicz - Lil Masti 2019: walka

W połowie maja 2019 organizatorzy wyciągnęli asa z rękawa i ogłosili starcie, które będzie elektryzować polskich internautów. Marta Linkiewicz wraca do okrągłej klatki po tym, gdy w marcu pokonała Esmeraldę Godlewską. Lil Masti, czyli Aniela Bogusz, którą wcześniej znaliście jako SexMasterka - zadebiutuje w roli zawodniczki Mieszanych Sztuk Walki. Co wyjdzie z tego pojedynku? Zapowiedź możecie zobaczyć poniżej:

Fame MMA 4 - Linkiewicz VS Lil Masti

Zastanawiacie się, kiedy Linkimaster z Lil Masti wejdzie do klatki? Walka wieczoru na Fame MMA 4 odbędzie się 22 czerwca. Wszystko ma miejsce w Hali Sportowej Częstochowa. Początek wydarzenia o godzinie 20:00. Bilety na Fame MMA 4 są już w sprzedaży! 

Kto według was wygra walkę na Fame MMA 4? Możecie zdecydować w głosowaniu poniżej:

Najnowsze