Robert Hardkorowy Koksu Burneika - Robert Robur Orzechowski: WYNIK walki na High League 3

2022-06-04 22:48
Robert Hardkorowy Koksu Burneika - Robert Robur Orzechowski: WYNIK walki na High League 3
Autor: High League Robert Hardkorowy Koksu Burneika - Robert Robur Orzechowski: WYNIK walki na High League 3

Wynik walki Hardkorowy Koksu - Robur WK 4 czerwca 2022 zaskoczeniem? Kto wygrał na High League 3? Przed pojedynkiem zdania w tym temacie były podzielone. Ostatecznie to klatka jest weryfikacją, a odpowiedź poznacie na naszej stronie.

Spis treści

  1. Robert Burneika - Robert Orzechowski: HIGH LEAGUE 3
  2. Robert Burneika - Robert Orzechowski: WYNIK WALKI
#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 3.06.2022

Robert Burneika - Robert Orzechowski: HIGH LEAGUE 3

Robert Burneika to prawdziwa legenda polskiego Internetu. Zasłynął z ogromnej siły i jeszcze większych mięśni. Sympatycznego Litwina pokochała cała Polska. Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA, bez limitu wagowego. Imponująca jest różnica kilogramów. Robert Burneika waży 120 kg, czyli o aż 30 więcej od swojego konkurenta. To będzie prawdziwy freak-fight!

Robert Burneika - Robert Orzechowski: WYNIK WALKI

Wynik walki Hardkorowy Koksu - Robur 4 czerwca 2022 pozostawia niedosyt. Robert Burneika przegrał przez niezdolność do walki. Doszło prawdopodobnie do zerwania mięśnia dwugłowego.

  • I RUNDA: Robert Robur WK Orzechowski - Robert Hardkorowy Koksu Burneika: Robert Burneika chciał na samym początku kopnąć z obrotówki, ale sam się w tym pogubił. Później udanie się obronił, gdy ruszył na niego Orzechowski i zaczął gonić swojego rywala. W pewnym momencie noga została, a on złapał się za mięsień dwugłowy i nie był w stanie walczyć. 

Robert Burneika: - Na samym początku ciągnęła mnie noga dwugłowy. W trakcie walki urwało się coś, ale musiałem odpuścić, bo bym nie dał rady. Nie wiem, jak bardzo duża jest ta kontuzja. Nie mam zamiaru więcej walczyć na razie. To jest ryzyko w tych sportach, to jest ryzyko jak masz dużo mięśni.

Sonda
High League 3 - która walka jest najciekawsza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze