Rajd Barbórka 2018 - kiedy i gdzie się odbywa? [DATA]

2018-12-02 15:01
Rajd Barbórka 2018 - kiedy i gdzie się odbywa? [DATA]
Autor: Bartosz KRUPA/East News Rajd Barbórka

W 2018 roku najlepsi polscy kierowcy rajdowi znów pojawią się na starcie Rajdu Barbórka. Na ESKA.pl przeczytacie, kiedy i gdzie się on odbywa.

Rajd Barbórka 2018 - kiedy i gdzie się odbywa? Odpowiedzi na te pytania powinien znać każdy polski fan sportów motorowych! Choć Rajd Barbórka nie jest zaliczany do Rajdowych Mistrzostw Polski, to uchodzi za jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń tego typu w kraju. Rajd Barbórka 2018 będzie niesamowitym zakończeniem sezonu i nie można go przegapić.

Gdzie będzie Rajd Barbórka 2018?

Rajd Barbórka odbywa się za każdym razem w Warszawie. To bardzo krótki rajd, który składa się z kilkunastu kilometrów trasy oesowej oraz kilku odcinków specjalnych. Trasa wyznaczana jest między innymi na Żeraniu i Bemowie, ale najbardziej widowiskowy jest odcinek na ulicy Karowej. 

Kiedy jest Rajd Barbórka 2018?

Rajd Barbórka to wydarzenie organizowane zawsze w początkach grudnia. W 2018 roku Rajd Barbórka odbywa się w dniach 1-2.12.2018. Kibice sportów motorowych mogą liczyć na wielkie emocje związane z przejazdami samochodów klasy WRC. Na Karowej pojawią się zaś kierowcy z czołówki rajdu oraz zaproszeni goście. W ubiegłych latach na finałowym odcinku pojawili się między innymi Tommi Mäkinen, czy Sébastien Loeb.

A kto zatriumfuje w Rajdzie Barbórka 2018? Od 5 lat trwa zwycięska passa Kajetana Kajetanowicza. Jego fani na pewno życzą mu kolejnego sukcesu.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze