PunchDown 5 - wyniki gali. Kto wygrał 22.10.2021?

2021-10-23 10:47
Gala PunchDown
Autor: materiały prasowe

Wielka gala PunchDown 5 to wydarzenie, jakiego nie mogą przegapić fani prawdziwych emocji! I w tej edycji organizatorzy postawili na zawodników, którzy bez wątpienia dostarczą mocnych wrażeń. Sprawdźcie, kto wygrał podczas imprezy PunchDown 5 we Wrocławiu. Zaskoczeni wynikami?

PunchDown 5 - wyniki gali to coś, co najbardziej interesuje fanów tak zwanego slapfightingu. Gale PunchDown cieszą się wielkim zainteresowaniem, a to z pewnością za sprawą zawodników, jacy biorą w nich udział. Organizatorzy wydarzenia robią wszystko, by kolejne edycje były jeszcze lepsze od poprzednich. I tym razem kibice nie mogą narzekać na nudę. 22 października we Wrocławiu zaplanowano piątą odsłonę wydarzenia PunchDown, w której udział weźmie aż szesnastu zawodników. Jak już wiadomo, w walce wieczoru, która będzie ostatnią ze wszystkich zaplanowanych, zmierzą się bodybuilderka Monika „Waldek” Rozmuz-Quandt oraz pierwsza polska mistrzyni Europy i mistrzyni świata WBC Ewa Piątkowska. Dużo emocji z pewnością budzić też będzie pojedynek dwóch celebrytek: Esmeraldy Godlewskiej, która ma na swoim koncie zwycięstwo z Anastasiyą Yandaltsavą podczas PunchDown 3 oraz znanej z programu Projekt Lady Patrycji Karczewskiej Patusi. Wyniki gali prezentujemy poniżej.

Sonda
Będziesz oglądał TOTALbet Punchdown 5?

PunchDown 5 - wyniki. Kto wygrał 22 października?

Wyniki PunchDown 5 będą dostępne po zakończeniu gali, która startuje punktualnie o godzinie 19:00. Transmisję z wydarzenia będzie można obejrzeć w systemie PPV oraz na żywo we wrocławskim klubie Studio P1 The Next Level, do którego liczba biletów jest mocno ograniczona. Ostatnie bilety dostępne są pod adresem: bilety.punchdownfight.com. Jeśli chcecie natomiast obejrzeć galę w domu, to dostęp do niej jest możliwy poprzez PPV. Ceny zaczynają się od 19,99 zł. Pakiety są wciąż dostępne na stronie punchdown.tv. Wyniki PunchDown będą dostępne także w tym artykule.

Walka wieczoru:

  • Monika „Waldek” Rozmuz-Quandt - Ewa Piątkowska REMIS
  • Patrycja „Patusia” Karczewska - Esmeralda Godlewska
  • Dawid „Jasiu” Kołodziejczyk - Marek „Maras” Neryng
  • Peter „Aligator” Truchlik - Krzysztof „Siwy” Sobański
  • Jakub „Ślepok” Przybyła - Nikolas „Predator” Toth
  • Marcin „Kostrześ” Kostrzewski - Piotr „Peres” Krezel
  • Artur „Waluś” Walczak - Adrian „Dziku” Żebrowski
  • Karol „Buła” Filasiński - Wagner da Conceicao Martins „Zuluzinho”
  • Jakub „Dudzio” Dudczyk - Kamil „Niedźwiedź” Wlaźlak
  • Dawid „Zaleś” Zalewski - Tiago „Tiagao” Cardoso
Esmeralda Godlewska: Walczyła z depresją, teraz zawalczy na TOTALbet Punchdown 5
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze