Polska - Węgry 2021: SKRÓT MECZU, WIDEO, WYNIK, MEMY, STATYSTYKI KOMENTARZE

Polska - Węgry: SKRÓT MECZU, WIDEO, WYNIK, MEMY, KOMENTARZE
Autor: AP/Associated Press/East News/ Czarek Sokolowski Polska - Węgry: SKRÓT MECZU, WIDEO, WYNIK, MEMY, KOMENTARZE

Polska - Węgry 2021: skrót meczu, wynik, wideo przydadzą się wszystkim kibicom, którzy nie mogli oglądać tego pojedynku. Co działo się na boisku? Jak wyglądają statystyki po meczu Polska - Węgry? Co o meczu Węgry Polska piszą polscy internauci? Przekonajcie się sprawdzając dawkę najważniejszych informacji już teraz.

Spis treści

  1. Polska - Węgry 2021: WYNIK
  2. Polska - Węgry 2021: SKRÓT MECZU WIDEO
  3. Polska - Węgry 2021: SKRÓT MECZU, WIDEO
  4. Polska - Węgry 2021: MEMY, KOMENTARZE

Polska - Węgry: SKRÓT MECZU, WIDEO i WYNIK, to trzy podstawowe kwestie. Jaki jest wynik meczu Polska - Węgry? Jak wyglądały strzelone gole? Kto strzelił dla Polski? Osoby, które z różnych powodów nie oglądały spotkania, zadają z pewnością właśnie te pytania. Z myślą o tych kibicach podrzucamy garść szczegółów dotyczących meczu Polska Węgry 25.03.2021 w tym miejscu. To pierwszy pojedynek, w którym naszą kadrę prowadzi nowy trener Paulo Sousa. To też pierwsze starcie w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze. Następny mecz Polska rozegra z Andorą, a jeszcze w marcu zmierzy się na Wembley z Anglią.

Paulo Sousa może zarobić FORTUNĘ na reklamach. Brzęczek? Zzielenieje ze złości! | Futbologia

Polska - Węgry 2021: WYNIK

Wynik meczu Polska - Węgry 25.03.2021 interesuje kibiców, którzy z różnych powodów nie mogli oglądać spotkania. Jeśli chodzi o wynik Węgry - Polska 2021, to jest on istotny ze względu na losy w grupie, w ramach której mierzymy się jeszcze m.in. z Anglią.

Polska 3:-:3 Węgry (60' Krzysztof Piątek, 61' Kamil Jóźwiak, 81' Robert Lewandowski - 6' Roland Sallai, 53' Adam Szalai, 78' Will Orban)

Polska - Węgry 2021: SKRÓT MECZU WIDEO

Polska - Węgry 2021: SKRÓT MECZU, WIDEO

Skrót meczu Polska - Węgry 2021 pomoże Wam lepiej dowiedzieć się, kto strzelił i jak wyglądały bramki. Oto bramka na 0:1 zdobyta przez Rolanda Sallaia:

Bramka Roberta Lewandowskiego na 3:3:

Kamil Jóźwiak bramka na 2:2 - 61. minuta

Polska - Węgry 2021: MEMY, KOMENTARZE

Memy z meczu Polska - Węgry 2021 gwarantują dużą dawkę śmiechu. Tradycyjnie, niezawodni internauci żartują sobie w kulturalny sposób z zawodników i sytuacji ich otaczających. Najlepsze memy z meczu Węgry - Polska 2021 podrzucimy w tym miejscu. 

Najnowsze