Polska - Słowenia: BILETY. Czy są jeszcze dostępne? Ile kosztują? [CENY]

2019-11-18 12:57 RW
Polska - Słowenia: BILETY. Czy są jeszcze dostępne? Ile kosztują? [CENY]
Autor: Jack GUEZ / AFP / EAST NEWS Polska - Słowenia: BILETY. Czy są jeszcze dostępne? Ile kosztują? [CENY]

Bilety na Polska - Słowenia dostępne? Gdzie i po ile kupić wejściówki na hitowy pojedynek naszej reprezentacji? Podpowiadamy serwując garść szczegółów - na ESKA.pl. Oglądając mecz Polska-Słowenia z trybun PGE Stadionu Narodowego w Warszawie możecie liczyć na wyjątkowe i niezapomniane chwile. Tuż przed meczem dojdzie do uroczystego podziękowania Łukaszowi Piszczkowi.

Polska - Słowenia: BILETY na mecz to gorący towar dla wielu kibiców. Umożliwiają bowiem przeżywanie ogromnych emocji z udziałem naszej reprezentacji. Tym bardziej kibice próbowali je zdobyć ze względu na fakt, że piłkarze Jerzego Brzęczka po spotkaniu będą świętować awans na Mistrzostwa Europy 2020. Co więcej po raz ostatni z orzełkiem na piersi wybiegnie 65-krotny reprezentant naszego kraju, Łukasz Piszczek. Tuż przed pierwszym gwizdkiem prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej wręczy specjalne wyróżnienie piłkarzowi Borussii Dortmund. Co się jeszcze będzie działo? Możemy liczyć, że piłkarze naszej kadry dadzą z siebie wszystko i pomimo pewnej gry na Euro 2020 nie odpuszczą tego spotkania. Tym bardziej, że potraktują go jako rewanż za pierwszy przegrany mecz. We wrześniu Polska przegrała ze Słowenią 0:2, a w całej historii statystyka wygląda następująco: 2 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki.

Polska - Słowenia: BILETY

Bilety na Polska - Słowenia - gdzie kupić? Wejściówki na ostatni mecz w ramach eliminacji Euro 2020 dostępne są na oficjalnej stronie internetowej PZPN - Łączy nas piłka. Jak się okazuje wciąż możecie pojawić się na PGE Stadionie Narodowym i z trybun największego obiektu sportowego w Polsce obejrzeć mecz naszej kadry. Dostępne bilety na mecz Polska - Słowenia

  • Bilety II kategorii - sektor G5-G16, G23-G34 oraz D2 i D9 - 140 zł

Zobacz: Polska - Słowenia: TRANSMISJA online w internecie i w TV. Gdzie i o której oglądać mecz?

Mecz Polska-Słowenia na żywo obejrzy komplet publiczności, a wszystko to z trybun największego obiektu w kraju, PGE Stadionu Narodowego w Warszawie. Będzie to ostatnie starcie narodowej reprezentacji w tym roku i jednocześnie ostatnie spotkanie w ramach walki o Euro 2020. Sytuacja w polskiej grupie przed ostatnią kolejką:

  1. Polska - 22 punkty
  2. Austria - 19 punktów
  3. Słowenia - 14 punktów
  4. Macedonia Północna - 11 punktów
  5. Izrael - 11 punktów
  6. Łotwa - 0 punktów
Najnowsze