Polska - Portugalia: KIEDY grają? GODZINA, GDZIE, LIGA NARODÓW, SĘDZIA

2018-10-11 12:41
Polska - Portugalia: Liga Narodów 2018 [KIEDY, GODZINA, GDZIE, SĘDZIA]
Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS

Gdzie, kiedy i o której godzinie mecz Polska - Portugalia? Kto sędziuje hitowe starcie w Lidze Narodów? Przekonajcie się i sprawdźcie na ESKA.pl

Polska Portugalia, Liga Narodów 2018: kiedy jest mecz? Kto sędziuje w meczu Polska Portugalia? Jaka jest godzina pojedynku. Podpowiadamy, bo kibice nie mogą przegapić jednego z najważniejszych pojedynków tej jesieni. Ostatni mecz Polska Portugalia miał miejsce podczas Euro 2016. Wtedy pechowo w ćwierćfinale przegraliśmy po konkursie rzutów karnych.

Polska - Portugalia 2018: kiedy

Mecz Polska - Portugalia na żywo odbędzie się 11 października 2018 roku. Będzie to drugi pojedynek naszej reprezentacji w trwającej, pierwszej edycji Ligi Narodów. Do tej pory po zremisowanym meczu z Włochami mamy na koncie 1 punkt. Portugalia natomiast w swojej pierwszej konfrontacji zwyciężyła z Włochami 1:0. 

Polska - Portugalia 2018: godzina

O której godzinie mecz Polska - Portugalia na żywo? Godzina będzie odpowiednia dla wszystkich kibiców chcących spędzić miły wieczór. Początek spotkania od 20:45. Wcześniej na ogólnodostępnych kanałach TV transmisja prosto ze studia!

Polska - Portugalia 2018: sędzia

Kto sędziuje mecz Polska - Portugalia 11.10.2018? Arbitrem głównym pojedynku jest Hiszpan, Carlos del Cerro Grande. Na Stadionie Śląskim w Chorzowie asystentami będą: Juan Carlos Yuste Jimenez i Roberto Alonso Fernandez. Sędzią technicznym będzie Angel Nevado Rodriguez, a dodatkowymi asystentami zostali: Juan Martinez Munuera oraz Santiago Jaim Latre.

Mecze Polski 2018/2019 - kiedy gra Polska? Z kim mecze w piłce nożnej?

Polska - Portugalia 2018: GDZIE?

Mecz Polska - Portugalia 11.10.2018 odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Obiekt posiada ponad 54 tys. miejsc siedzących, w tym 25 lóż VIP. Oprócz tego posiada 43 000 m kwadratowych pokrycia dachu, 7 500 m kwadratowych murawy i 9-torowa bieżnia lekkoatletyczna.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze