Polska - Francja 2022: SZANSE. Historia meczów i statystyki meczów Polska Francja

2022-12-04 11:58
Polska - Francja 2022: SZANSE. Historia meczów i statystyki meczów Polska Francja
Autor: Iwanczuk/Sport/REPORTER/EAST NEWS Polska - Francja 2022: SZANSE. Historia meczów i statystyki meczów Polska Francja

Jakie szanse ma Polska na wygraną z Francją? Kibice biało-czerwonych nie mają wątpliwości, że będzie to pojedynek ciężki i jednogłośnie wskazują, że trzeba przygotować się na porażkę. Nie będzie to zaskoczeniem, bo Francja jest aktualnym mistrzem świata i ma w swoim składzie bardzo szybkich zawodników. My jednak liczymy na zaskoczenie i być może wyeliminowanie Trójkolorowych z turnieju!

Spis treści

  1. Polska - Francja 2022: szanse
  2. Polska - Francja 2022: historia i statystyki

Polska - Francja 2022: szanse na to, że ten mecz będzie wyrównany są bardzo małe. Reprezentacja Francji to aktualny mistrz świata, więc biało-czerwoni nie są faworytami. Tym bardziej po tym, co pokazali w fazie grupowej. Wszystkie spotkania grali będąc w głębokiej defensywie i wyczekując na możliwość kontrataku. Czesław Michniewicz zdradził, że taki właśnie był plan na to, by wyjść z grupy i zauważył, iż wszystkie drużyny grające w ataku musiały wrócić do domu. Tak było z pięknie grającymi Niemcami, Kanadą oraz Belgią. Francja również grała doskonale, jednak miała problem w spotkaniu z Tunezją. Grając w rezerwowym składzie przegrała jedną bramką.

1/8 Mundial 2022 - WYNIKI i DRABINKA. Kto wygrał mecze w 1/8 MŚ 2022?

Mundial 2022 DRABINKA - pary 1/8, ćwierćfinał i półfinał. Jak wygląda drabinka mundialu 2022?

Auf Wiedersehen Niemcy! Nasi GÓRĄ! Polacy OSZALELI z radości | Komentery EXTRA

Polska - Francja 2022: szanse

Szanse Polski na wygraną z Francją w podstawowym czasie gry są bardzo małe. Są, ale jednak eksperci nie mają wątpliwości, że Trójkolorowi szybko będą chcieli zdobyć bramki i przesądzić o awansie na swoją korzyść. Polacy mają jednak dużą szansę na zwycięstwo, jeśli dojdzie do rzutów karnych. Będący w doskonałej formie Wojciech Szczęsny byłby naszą mocną stroną.

Polska - Francja 2022: historia i statystyki

Historia meczów Polska - Francja 2022 wyraźnie pokazuje, kto jest faworytem do zwycięstwa. W sumie zagraliśmy 16 razy, z czego tylko 3 razy wygraliśmy. 5 razy był remis, a 8 razy wygrywała Francja. W sumie bilans bramek wynosi 16:27 na korzyść naszych rywali. Ostatni mecz Polska Francja miał miejsce w 2011 roku. Wówczas przegraliśmy 0:1 po samobójczej bramce Tomasza Jodłowca.

  • 9.06.2011: Polska 0-1 Francja
  • 17.11.2004: Francja 0-0 Polska
  • 23.02.2000: Francja 1-0 Polska

Finał Mundial 2022 - kiedy, gdzie i o której godzinie ostatni mecz? Kto wygra mundial?

Sonda
Czy Polska wygra z Francją?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze