Polska - Estonia siatkówka 2019: GODZINA, DATA, SKŁAD

2019-09-12 14:10 RW
Polska - Estonia siatkówka 2019: GODZINA, DATA, SKŁAD
Autor: Damian Klamka/East News Polska - Estonia siatkówka 2019: GODZINA, DATA, SKŁAD

Mecz Polska - Estonia to pozycja obowiązkowa w kalendarzu każdego kibica! Pierwszy mecz reprezentacji Vitala Heynena na Mistrzostwach Europy pokaże, w jakiej formie są zawodnicy grający z orzełkiem na piersi. O której godzinie Polska - Estonia na żywo? Kto gra w pierwszym składzie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Polska - Estonia siatkówka 2019: godzina, data i skład. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o mecz Polska Estonia? O której godzinie oglądać na żywo? Kto gra w pierwszym składzie? Najważniejsze informacje o spotkaniu podrzucamy w tym miejscu na ESKA.pl. Polska - Estonia 2019 to pierwszy pojedynek siatkarzy Vitala Heynena w drodze po tytuł mistrzów Starego Kontynentu. Teoretycznie rywal dużo słabszy, jednak nasi reprezentanci na pewno go nie zlekceważą. 

Polska - Estonia siatkówka 2019: GODZINA

Polska - Estonia na Mistrzostwach Europy 2019 to drugi mecz w grupie D. Wcześniej odbędzie się starcie Czech z Ukrainą. Mimo tego, że siatkarze Vitala Heynena zagrali arcytrudny turniej, po którym udało im się awansować do Igrzysk Olimpijskich w Tokio, nie zwalniają tempa. W jakiej formie są zawodnicy? Dowiemy się 13 września 2019! Polska - Estonia o godzinie 17:00 odbędzie się w hali Ahoy Arena w Rotterdamie.

Polska - Estonia siatkówka 2019: SKŁAD

Kto gra w meczu Polska - Estonia? Tego dowiemy się na kilka chwil przed pierwszym gwizdkiem. W pierwszym składzie zabraknie na pewno Bartosza Kurka i Bartosza Kwolka. Zawodnicy zmagają się w kontuzją. W pierwszym składzie nie powinno zabraknąć: Mateusza Bieńka, Fabiana Drzyzgi, Michała Kubiaka czy Pawła Zatorskiego.

Najnowsze