O której godzinie mecz Polska - Albania 27.03.2023? Polska Albania na żywo

Autor: Grzegorz Wajda/REPORTER/EAST NEWS O której godzinie mecz Polska - Albania 27.03.2023? Polska Albania na żywo

Polska - Albania: godzina meczu 27.03.2023. O której godzinie Polska Albania na żywo

2023-03-27 15:52

Polska - Albania 27 marca 2023 na żywo obejrzy komplet publiczności na Stadionie Narodowym. Kibice liczą, a wręcz domagają się od biało-czerwonych zmazania plamy dotkliwej porażki z reprezentacją Czech. W ledwo ponad dwie minuty Polacy stracili dwie bramki, czym jednocześnie przeszli do historii. To wszystko w debiucie Fernando Santosa w roli selekcjonera Polski. O której godzinie mecz Polska - Albania 27 marca 2023? Kiedy się zaczyna mecz Polski na żywo? Poznajcie najważniejsze szczegóły już teraz.

1. Polska - Albania 27.03.2023: mecz na żywo
  2. O której godzinie mecz Polska - Albania 27.03.2023?

O której godzinie mecz Polska - Albania 27.03.2023? Nie mamy wątpliwości, że Polska Albania na żywo obejrzą kibice przed telewizorami z dużą uwagą. Szybka i niespodziewana porażka z reprezentacją Czech nie wpłynie na największych fanów biało-czerwonych, którzy są z reprezentacją na dobre i na złe. Mecz Polska Albania 27 marca 2023 odbywa się w ramach eliminacji do piłkarskich mistrzostw Europy, które już w przyszłym roku odbędą się w Niemczech. Musiałoby się stać coś dramatycznego, by na Euro 2024 zabrakło Polaków. Piłkarze Fernando Santosa, jeśli cudem nie zajmą pierwszego lub drugiego miejsca w grupie eliminacji, to na turniej będą mogli dostać się za sprawą Ligi Narodów.

Polska - Albania 27.03.2023: mecz na żywo

Kibice przed startem eliminacji Euro 2024 mocno liczyli na to, że skoro Polska w składzie ma zawodników z takich klubów jak FC Barcelona, Juventus Turyn, Napoli, Arsenal Londyn, Southampton, czy Aston Villa, to awans na mistrzostwa Europy przyjdzie bardzo łatwo. Tymczasem kubeł zimnej wody już w pierwszym meczu na biało-czerwonych wylali Czesi. A to wszystko w debiucie Fernando Santosa, który przyznał, że od kilkudziesięciu lat swojej pracy nigdy nie doświadczył porażki w dwie minuty. Zespół jest w budowie, trzeba dać czasu i poczekać na efekty. Oby krok ku lepszemu został postawiony w meczu z Albanią. Nasz rywal w pierwszej kolejce grupy E pauzował. Forma tego zespołu jest niewiadomą. Tym bardziej, że niedawno nowym selekcjonerem Albańczyków został Brazylijczyk Sylvinho.

MECZE REPREZENTACJI POLSKI 2023 w piłkę nożną - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Cezary Kulesza po wyborze Fernando Santosa na selekcjonera

O której godzinie mecz Polska - Albania 27.03.2023?

Mecz Polska - Albania 27 marca 2023 na żywo odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Pierwszy gwizdek arbitra Slavko Vincicia punktualnie o 20:45. Kilka minut wcześniej piłkarze wyjdą na murawę, by odśpiewać hymny narodowe. Rozgrzewka tuż przed 20:00. Telewizyjne studio można oglądać na sportowym kanale Telewizji Polskiej od godziny 18:50. Wynik meczu Polska - Albania poznamy około 22:30.

Eliminacje Euro 2024: MECZE, TABELA, GRUPY. Kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]