Piotr Szeliga - hokej, wiek, wzrost, Fame MMA 8, walka, Instagram, YouTube

Piotr Szeliga
Autor: Screen z YT: Krystian Pudzianowski VS Piotr Szeliga | CAŁA WALKA | FEN 28: LOTOS Fight Night / FEN MMA

Kim jest Piotr Szeliga, którego już niebawem ujrzymy na Fame MMA 8? Gwiazdor wejdzie do klatki po raz drugi i tym razem zmierzy się z Piotrem Bestią Piechowiakiem. Czy 8 edycja największego wydarzenia freak-fightowego w Polsce ponownie zakończy się dla niego sukcesem? Więcej informacji o Piotrze znajdziecie na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Piotr Szeliga - hokej
  2. Piotr Szeliga - wiek 
  3. Piotr Szeliga - wzrost 
  4. Piotr Szeliga - Fame MMA 8
  5. Piotr Szeliga - walka
  6. Piotr Szeliga - Instagram
  7. Piotr Szeliga - YouTube

Fame MMA 8 zbliża się wielkimi krokami! Jedna z największych organizacji freak- fightowych w Polsce, która stale zdobywa na popularności odbędzie się już 21 listopada 2020 roku. W oktagonie po raz drugi pojawi się Piotr Szeliga, który dał się już zapamiętać na gali Fight Exclusive Night, na której okazał się lepszy od brata legendy MMA Krystiana Pudzianowskiego. Z kim zawalczy Piotr Szeliga na Fame MMA 8? Tym razem sportowiec zmierzy się z Piotrem Bestią Piechowiakiem, który podczas szóstej edycji Fame MMA wygrał z pogromcą Marcinem Najmanem. Kim jest Piotr Szeliga i co o nim wiemy? Nie da się ukryć, że zawodnik ten uwielbia podejmować ryzyko i stawiać czoła nie łatwym wyzwaniom, jest charakterny i pewny siebie. Ciekawostką jest także fakt że Piotr Szeliga niegdyś profesjonalnie trenował hokej i to właśnie tej dziedzinie sportu poświęcał najwięcej swojego czasu. Jeśli chodzi o jego karierę w Fame MMA, to faktem jest, że Piotr Szeliga do grona zawodników dołączył już jakiś czas temu. 

Piotr Szeliga - hokej

Piotr Szeliga niegdyś profesjonalnie trenował hokej na lodzie, jednak nie zajmuje się tym zawodowo już od 6 lat. Mimo wszystko sportowiec nie porzucił w pełni swojej pasji i możemy czasami zobaczyć go w akcji na organizowanych meczach. Piotr przez lata był zawodnikiem pierwszoligowego UKH Dębica i grał na pozycji obrońcy.

Piotr Szeliga - wiek 

Piotr Szeliga ma 27 lat. 

Piotr Szeliga - wzrost 

Piotr Szeliga ma 176 cm wzrostu. 

Piotr Szeliga - Fame MMA 8

Piotr Szeliga ponownie pojawi się w oktagonie na Fame MMA 8, które odbędzie się już 21 listopada 2020 roku. 

Piotr Szeliga - walka

Piotr Szeliga na Fame MMA 8 zawalczy z Piotrem Bestią Piechowiakiem, który w szóstej edycji Fame MMA pokonał Marcina Najmana. 

Piotr Szeliga - Instagram

Piotr Szeliga uwielbia pokazywać swoje życie za pośrednictwem Instagrama, na którym ma ponad 100 tysięcy obserwujących.

Piotr Szeliga - YouTube

Piotr Szeliga prowadzi swój własny kanał na YouTube, na którym pokazuje materiały głównie związane z Fame MMA. 

Najnowsze