Piłkarska wpadka roku - doznał kontuzji w pierwszej sekundzie gry!

2019-04-19 12:28
Piłkarska wpadka roku - doznał kontuzji w pierwszej sekundzie gry!
Autor: fot./screen/youtube.com/Guardian Football Kontuzja w pierwszej sekundzie gry

Piłka nożna to sport, w którym wyjątkowo łatwo o kontuzje. Brutalne faule, zdarzenia z innymi zawodnikami, zerwane ścięgna i rozwalone nosy. W najlepszym razie piłkarz schodzi z boiska. W najgorszym - musi się udać na długotrwałą rehabilitację. Ten zawodnik chyba obędzie się bez specjalistycznego leczenia. Przejdzie jednak do historii jako najszybciej kontuzjowany futbolista w historii.

Piłkarska wpadka roku! Tylko tak można nazwać sytuację, do której doszło podczas tego meczu. Zawodnik jednej z drużyn doznał kontuzji w pierwszej sekundzie swojej gry na boisku! Futbolista musiał więc zejść z boiska, zanim w ogóle dotknął piłki! Może jednak być z siebie dumny, bo do historii przejdzie jako najszybciej kontuzjowany futbolista. Absurdalności całemu wydarzeniu dodaje fakt, że piłkarz ucierpiał przez swojego kolegę z drużyny.

Zobacz też: Wielka wpadka na żywo! Niedorzeczne zachowanie dziennikarzy

Kontuzja po... przybiciu piątki

Ta kuriozalna sytuacja miała miejsce podczas jednego z meczów drugiej ligi szwedzkiej. Mattias Özgun, zawodnik drużyny Degerfors, szykował się do wejścia w ostatnich minutach spotkania. Na murawie miał zastąpić Axela Lindahla, kolegę z drużyny. Czekał już na niego przy linii bocznej.

Wymieniający się zawodnicy zawsze przybijają sobie piątki. Mattias i Axel chcieli zrobić to samo. Niestety, schodzący zawodnik, zamiast w dłoń kolegi, trafił w jego oko! Młody szwedzki piłkarz wbiegł na murawę trzymając się za twarz. Po chwili okazało się, że nie może grać dalej.

Kontuzja na szczęście nie była poważna, ale Mattias Özgun nie mógł już wejść na boisko. Jego drużyna ostatnie minuty rozegrała w osłabionym składzie. Rezultat meczu - remis 1:1 i historyczna futbolowa wpadka.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze