O której mecz Polska - Czechy 2023? Kiedy jest mecz Polski na żywo w el. Euro 2024?

i

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS O której mecz Polska - Czechy 2023? Kiedy jest mecz Polski na żywo w el. Euro 2024?

O której godzinie mecz Polska - Czechy dzisiaj 24.03.2023? Mecz Polska Czechy na żywo

2023-03-24 8:05

Kibice nie mogą przegapić pierwszego w tym roku pojedynku z udziałem biało-czerwonych, pierwszego spotkania Fernando Santosa w roli selekcjonera i jednocześnie pierwszego meczu o punkty w eliminacjach Euro 2024. To właśnie z Czechami prawdopodobnie stoczymy walkę o 1. miejsce w grupie.

Spis treści

  1. Mecz Polska - Czechy: kiedy jest?
  2. O której godzinie mecz Polska - Czechy 2023?

Godzina rozpoczęcia meczu Polska - Czechy jest wręcz idealna, by spędzić miły wieczór oglądając walkę biało-czerwonych. Fernando Santos, czyli nowy selekcjoner Polski tuż przed debiutem stanął przed trudnym zadaniem. Po pierwsze musiał rotować powołaniami po tym, gdy zgrupowanie musieli opuścić tacy piłkarze jak Bereszyński, Kozłowski, a Bednarek trenuję z drużyną, ale w wyniku urazu jest na silnych lekach przeciwbólowych. Po drugie musiał poprawić atmosferę w drużynie i postanowił wyciszyć kontrowersyjny temat premii dla piłkarzy za wyjście z grupy na mistrzostwach świata w Katarze. Zarządził ciszę medialną, co oznacza, że żaden z piłkarzy nie udzieli wywiadu. Rzecznik reprezentacji natomiast ujawnił, że chodzi o to, by piłkarze się nie rozpraszali i skupili wyłącznie na zadaniu pokonania Czechów. Miał stwierdzić, że finalnie to on z tego będzie rozliczany.

MECZE REPREZENTACJI POLSKI 2023 w piłkę nożną - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Jerzy Dudek: Fernando Santos będzie potrzebował trochę szczęścia!

Mecz Polska - Czechy: kiedy jest?

Mecz Polska Czechy na żywo odbędzie się 24 marca 2023. Piłkarze wybiegną na murawę stadionu Eden Arena w Pradze i samo spotkanie obejrzy komplet publiczności. Zarówno, jeśli chodzi o kibiców gospodarzy, jak i gości. To pierwsze starcie w walce o trzy punkty w eliminacjach do Euro 2024.

O której godzinie mecz Polska - Czechy 2023?

Mecz Polska - Czechy 24.03.2023 zostanie rozegrany w godzinach wieczornych. Transmisja telewizyjna rozpocznie się o 20:25, gdzie poznamy opinie ekspertów w studio Telewizji Polskiej. O 20:40 piłkarze reprezentacji Polski i Czech wyjdą na murawę i odśpiewają hymny narodowe. Pierwszy gwizdek punktualnie o 20:45. Mecz poprowadzi doskonale znany sędzia z Grecji.

Sędzia meczu Polska - Czechy 24.03.2023 znany. To szczęśliwy dla Polaków arbiter!

Sonda
Jak oceniasz decyzję Santosa o nie powołaniu Krychowiaka?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE