Owca WK

i

Autor: screen z YouTube/WarszawskiKoks

Michał 'Owca' Owczarzak - wiek, wzrost, waga, dziewczyna, WK Dzik, High League, Instagram

2022-01-31 15:30

Kim jest Michał Owczarzak? To popularny YouTuber z internetowej ekipy Warszawski Koks. Znany jest wszystkim pod pseudonimem Owca, a internauci cenią go za poczucie humoru i ogromny dystans. Niebawem zobaczymy go w oktagonie High League. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Michał 'Owca' Owczarzak - wiek, wzrost, waga, dziewczyna, WK Dzik, High League, Instagram - takie frazy są najczęściej wyszukiwane w sieci. Kim jest Michał Owczarzak? Kim jest Owca WK? Michał to znana osobowość w internecie. Jest youtuberem z ekipy Warszawski Koks, do której należą także: Michał Sakowski (SAKER WK), Robert Orzechowski (ROBUR) oraz Paweł Sikora (PONCZEK). Owca razem z kolegami motywują widzów do uprawiania kulturystyki, a także pokazują każde strony tego sportu. Oprócz tego testują challenge z TikToka, grają w gry, zarażają wszystkich swoim uśmiechem, a nawet gotują. Widzowie uwielbiają ich za dystans do wielu spraw, poczucie humoru, a także robienie żartów, które wychodzą im znakomicie. Owca ma na swoim koncie wiele sukcesów. Na swoim koncie ma również stworzenie e-booka o odżywianiu. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Pierwszy wywiad Natsu po wygranej na High League: Nie słyszałam narożnika

Michał 'Owca' Owczarzak - wiek

Ile lat ma Owca WK? Michał Owczarzak urodził się w 1992 roku, więc jak łatwo można obliczyć w 2021 roku świętował swoje 29. urodziny.

Michał 'Owca' Owczarzak - wzrost, waga

Ile wzrostu ma Owca WK? Ile waży? Michał Owczarzak mierzy 186 cm wzrostu. Jeśli chodzi o obecną wagę, to niestety takiej informacji nie znajdziemy w sieci.

Michał 'Owca' Owczarzak - dziewczyna

Czy Owca WK ma dziewczynę? Kto jest dziewczyną Michała Owczarzaka? Okazuje się, że jego serce zajęte jest od dawna przez Kaję Soboń, która prowadzi kanał Dźwigaj Dziewczyno, a także pojawiła się w programie Polsatu - Ninja Warrior.

Michał 'Owca' Owczarzak - WK Dzik

Owca jest współzałożycielem internetowej grupy Warszawski Koks, która początkowo kojarzona była z wideo o charakterystyce sportowej. Aktualnie chłopaki działają znacznie szerzej nie tylko jeśli chodzi o filmiki, ale także coś więcej. Youtuberzy z WK mają swój własny sklep internetowy, w którym sprzedają nie tylko akcesoria i ubrania, ale także suplementy i napoje energetyczne.

Michał 'Owca' Owczarzak - High League

Owca WK zawalczy na High League 2 już 5 lutego 2022 roku. W oktagonie zmierzy się w formule MMA z Jarosławem 'pashaBiceps' Jarząbkowskim.

Michał 'Owca' Owczarzak - Instagram

Owca WK jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego oficjalną nazwę @owcawk.