Michael Schumacher 2021 - STAN ZDROWIA i nieznane fakty. Jaki stan zdrowia Schumachera?

2021-09-16 10:45
Michael Schumacher 2021 - STAN ZDROWIA i nieznane fakty. Jaki stan zdrowia Schumachera?
Autor: hochzwei/EAST NEWS Michael Schumacher 2021 - STAN ZDROWIA i nieznane fakty. Jaki stan zdrowia Schumachera?

Stan zdrowia Michaela Schumachera, to jedna z najbardziej skrywanych tajemnic w ostatnich latach. Siedmiokrotny mistrz świata w Formule 1 uległ poważnemu wypadkowi, podczas wypoczynku w górach. Schumi wraz z rodziną wybrał się na narty we francuskie Alpy. Zjeżdżając z góry, jak twierdzą świadkowie, zboczył z trasy i uderzył głową o kamienie. Od 29 grudnia 2013 roku kierowca nie był widziany w miejscu publicznym. Czy w związku z premierą dokumentu o legendarnym sportowcu dowiadujemy się, jaki jest stan zdrowia Schumachera? Przekonajcie się i poznajcie najnowsze informacje w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Michael Schumacher 2021 - stan zdrowia
  2. Stan zdrowia Schumachera 2021 - co wiadomo?
  3. Michael Schumacher - wypadek

Michael Schumacher 2021stan zdrowia i nieznane fakty interesują wszystkich, którzy śledzili karierę tego kierowcy, a także tych, którzy życzą mu szybkiego powrotu do formy. Jaki stan zdrowia Schumachera? Co wiadomo, jeśli chodzi o stan zdrowia Schumachera 2021? Duża nadzieja, że dowiemy się szczegółowo, co słychać u siedmiokrotnego mistrza świata w Formule 1 pojawiła się wraz z premierą dokumentu na Netflixie. Wiele osób liczyło, iż zobaczy aktualne zdjęcia czy chociażby dokładną relację rodziny. Jednak jest to wciąż jedna z najbardziej skrywanych tajemnic współczesnego sportu. Dużą w tym rolę odegrała małżonka Michaela, Corina. Ta też zasugerowała, co aktualnie dzieje się, jeśli chodzi stan zdrowia Schumachera. Udało się porozmawiać z rodziną, pokazać zdjęcia z przeszłości i ujawnić nieznane do tej pory zakulisowe reakcje Schumiego, z czasów, gdy odnosił sukcesy w królowej motosportu.

Robert Kubica - żona, majątek, gdzie mieszka, wiek, wzrost, wykształcenie, Alfa, ojciec

Shanguy zrobili furorę wykonując Kalima Minou. Posłuchajcie tej wersji!

Michael Schumacher 2021 - stan zdrowia

Stan zdrowia Schumachera 2021 ulega poprawie? 29 grudnia 2021 minie dokładnie 8 lat od tragicznego wypadku w Alpach. Siedmiokrotny mistrz świata F1 wypadł poza szlak we francuskich Alpach i uderzył głową o skałę doznając przy tym uszkodzenia mózgu. W sierpniu 2021 dziennik Bild zapytał o stan zdrowia Schumachera, wieloletniego przyjaciela rodziny, czyli Jeana Todta. Szef Ferrari, gdy Michael Schumacher odnosił największe sukcesy, powiedział: - Corrina jest wspaniałą kobietą i przewodzi rodzinie. Nie spodziewała się tego, ale nie miała wyboru. Dzięki lekarzom i jej wsparciu, która chciał, aby Michael przeżył i tak się stało. On żyje, ale z konsekwencjami tego wypadku. Mam nadzieję, że jego stan będzie się poprawiał. Powoli, ale poprawiał.

Nowe światło na stan zdrowia Schumachera rzuca właśnie małżonka kierowcy, Corina. W dokumencie Schumacher zdradziła, że z jednej strony wszyscy za Michaelem tęsknią, a z drugiej strony on przecież tu jest. - Może trochę inny, ale jest i daje nam siłę. Dodała, że chronią go, bo on przez latach chronił ich. Dom to świętość. 

Stan zdrowia Schumachera 2021 - co wiadomo?

Corrina Schumachera nie zdecydowała się na bardziej szczegółowe informacje. Potwierdziła jednak to, co wszyscy podejrzewają. Michael Schumacher nie mówi i nie chodzi: - Leczymy go. Robimy wszystko, by Michael czuł się komfortowo, by czuł miłość rodziny. Będę robić dla niego wszystko. Dodała jednocześnie, że nie wini Boga, za to co się stało. - Nie ma się co pytać, dlaczego nam się to przytrafiło. Bo dlaczego przytrafia się też innym? - zostawiła pytanie bez odpowiedzi ze łzami w oczach żona Schumachera.

Mick Schumacher, czyli syn Michaela Schumachera, rywalizuje w Formule 1 startując w barwach teamu Haas. W dokumencie Netflixa powiedział wprost, że jest mu smutno, iż nie może podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie wyścigów ze swoim utytułowanym ojcem: - Oddałbym wszystko, by mieć możliwość porozmawiania z ojcem.

Michael Schumacher - wypadek

Michael Schumacher na kilka godzin przed tragedią proponował, by lecieć do Dubaju i skoczyć na spadochronie. Twierdził, że śnieg w Alpach nie jest idealny. Ostatecznie jednak większościowo zdecydowali się zostać we Francji. Szczegół ten ujawniła małżonka kierowcy. Tym samym zasugerowała, że tej tragedii można było uniknąć.

Sonda
Czy Mick Schumacher powtórzy sukcesy swojego ojca, Michaela?
Najnowsze