Memoriał Wagnera 2021: WYNIKI. Kto wygrał turniej? Które miejsce Polski?

2021-07-09 13:24
Memoriał Wagnera 2021: WYNIKI. Kto wygrał turniej? Które miejsce Polski?
Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS Memoriał Wagnera 2021: WYNIKI. Kto wygrał turniej? Które miejsce Polski?

To już osiemnasta edycja tego prestiżowego siatkarskiego turnieju. W Memoriale Huberta Wagnera oprócz reprezentacji Polski zobaczymy także Egipt, Norwegię i Azerbejdżan. Spotkania odbędą się w Tauron Arena Kraków, a dla naszej drużyny to będzie ostatni sprawdzian przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio. Jakie wyniki? Która jest Polska?

Memoriał Wagnera 2021: WYNIKI. Kto wygrał turniej? Które miejsce Polski? Memoriał Huberta Wagnera zostanie rozegrany na Tauron Arena w Krakowie od piątku, 9 lipca 2021 roku, do niedzieli, 11 lipca 2021 roku. W pierwszej kolejce biało-czerwoni zagrają z Norwegią, w drugiej z Azerbejdżanem a na zakończenie z Egiptem. Do dalszej rozgrywki awansują po cztery najlepsze zespoły z dwóch grup.

Memoriał Wagnera 2021: MECZE. Kiedy są, o której godzinie i kto gra? [TERMINARZ]

Memoriał Huberta Wagnera to towarzyski siatkarski turniej, który rozgrywa się pomiędzy reprezentacjami różnych krajów, w tym również i Polski. Pierwszy odbył się w 2003 roku. Do tej pory ośmiokrotnie triumfowali biało-czerwoni. Dwukrotnie reprezentacje Holandii, Rosji i Brazylii.

Najczęstsze błędy przy używaniu klimatyzacji. Czego unikać [SZYBKI PORADNIK] | ESKA XD - Prosto z salonu #26

Memoriał Wagnera 2021: WYNIKI

Wyniki z Memoriału Huberta Wagnera będą aktualizowane po każdym spotkaniu. Pierwsze mecze zostaną rozegrane w piątek, 9 lipca 2021 roku.

  • Azerbejdżan - Egipt, godz. 15:00
  • Polska - Norwegia, godz. 18:00
Najnowsze