Mecz TURCJA - WŁOCHY: otwarcie Euro 2021. O której godzinie, kiedy i gdzie?

i

Autor: MIGUEL MEDINA/AFP/East News Mecz TURCJA - WŁOCHY: otwarcie Euro 2021. O której godzinie, kiedy i gdzie?

Mecz TURCJA - WŁOCHY: otwarcie Euro 2020. O której godzinie, kiedy i gdzie?

2021-06-11 7:22

Turcja - Włochy to mecz otwarcia Euro 2020. Reprezentacje oficjalnie rozpoczną zmagania o tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu. O której godzinie oglądać mecz Turcja - Włochy? Kiedy jest i na jakim stadionie? Przekonajcie się sprawdzając garść najważniejszych informacji już teraz.

Spis treści

  1. Mecz Turcja - Włochy: DATA, MIEJSCE
  2. Mecz Turcja - Włochy: GODZINA

Mecz Turcja - Włochy: otwarcie Euro 2020 z udziałem tych drużyn, to duża dawka emocji już na samym starcie. Zastanawiacie się o której godzinie mecz Turcja - Włochy? Kiedy pierwszy mecz na Euro 2020? Gdzie, czyli na jakim stadionie odbędzie się ceremonia otwarcia Euro 2020? Jeśli poszukujcie odpowiedzi na te pytania, to idealnie trafiliście, ponieważ podrzucamy je w tym miejscu. W całej historii wszystkich meczów z udziałem tych drużyn, to Włochy mają lepszy bilans zwycięstw. Na pięć dotychczas rozegranych meczów aż trzy skończyły się zwycięstwem Włochów, a dwa razy Turcji udało się zremisować. Ostatni mecz miał miejsce w 2006 roku i zakończył się wynikiem 1:1.

Kiedy początek Euro 2021? Kiedy pierwszy mecz na Euro 2021? [DATA]

Ulubione piosenki polskich piłkarzy. Tego słucha Milik, Krychowiak i Lewandowski!

Mecz Turcja - Włochy: DATA, MIEJSCE

Turcja - Włochy, czyli mecz otwarcia Euro 2020 to pozycja obowiązkowa dla wszystkich kibiców, którzy nie mogli doczekać się wielkich emocji z udziałem najlepszych reprezentacji Europy. Gdzie i kiedy mecz Turcja Włochy na Euro 2020? Zmagania oficjalnie rozpoczną się już 11 czerwca 2021. Wtedy w Rzymie na Stadio Olimpico wybrzmi pierwszy gwizdek na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej.

Mecz Turcja - Włochy: GODZINA

O której godzinie początek Euro 2020? Start turnieju oficjalnie zaplanowano na godzinę 21:00. Wcześniej będziemy świadkami wyjątkowej ceremonii otwarcia, która ma mieć miejsce w Koloseum!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE