ME siatkówka 2021 - mecz o 3. miejsce. O której godzinie i z kim gra Polska?

2021-09-19 9:49
Tokio 2020 - polscy siatkarze w obiektywie
Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS

Mistrzostwa Europy siatkarzy 2021 trwają od wrzenia. To turniej, na który czekało wiele osób. Kibice z całej Europy liczą na to, że ich reprezentacji uda się zdobyć tytuł mistrza Starego Kontynentu. Puchar zostanie przyznany po wielkim finale. Wiemy już, że zwycięzcą nie będzie Polska, która odpadła w półfinale. Kiedy zagra o trzecie miejsce?

ME siatkówka 2021 - mecz o 3. miejsce. O której godzinie i z kim gra Polska? Mistrzostwa Europy siatkarzy 2021 wystartowały 1 września! To wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich fanów piłki siatkowej mężczyzn. Najlepsze reprezentacje Starego Kontynentu zmierzyły się w turnieju, którego celem jest wytypowanie najlepszej drużyny w Europie. O tytule i pucharze marzy każdy. Niestety, Polacy nie mają szans na złoty medal, ponieważ przegrali półfinałowy mecz ze Słowenią. Przed nimi jednak jeszcze jedno spotkanie - mecz o trzecie miejsce. Kiedy się odbędzie? O której godzinie? Kto będzie rywalem Polski? Odpowiedzi niżej.

Łukasz Kaczmarek przed ME siatkarzy: To nie będzie impreza pocieszenia

ME siatkówka 2021 - mecz o 3. miejsce. Z kim zagra Polska?

ME siatkówka 2021 - mecz o 3. miejsce wywołuje wiele emocji wśród polskich kibiców, którzy liczą na brązowy medal. Byłaby to nagroda pocieszenia po przegranym półfinale ze Słowenią. Rywala naszej reprezentacji poznaliśmy w sobotę wieczorem. Będziecie to Serbia.

ME siatkówka 2021 - mecz o 3. miejsce. Data, godzina, miejsce

Mecz o 3. miejsce Mistrzostw Europy siatkarzy 2021 odbędzie się już w najbliższą niedzielę 19 września. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:30 i rozegrany zostanie w Polsce, dokładnie w słynnym Spodku w Katowicach. Nie ma wątpliwości, że będzie to wyjątkowe wydarzenie.

Najnowsze