Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel: wynik walki na Fame MMA 10. Kto wygra?

2021-03-29 11:05
Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel: wynik walki na Fame MMA 10. Kto wygra?
Autor: accredito.com / Fame MMA Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel: wynik walki na Fame MMA 10. Kto wygra?

Marcin Dubiel i Cezary Nykiel zawalczą ze sobą w ramach Fame MMA 10. Influencerzy przygotowują się do pojedynku w oktagonie. Nykiel jeszcze nie miał okazji wziąć udział w profesjonalnej walce. Dubiel za to przegrał pojedynek z Kacprem Blonskym. Który z nich wygra? Jakie mają doświadczenie? Sprawdziliśmy to!

Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel, to jedna z walk, która zostanie zorganizowana w trakcie gali FAME MMA 10. Marcin Dubiel ma już doświadczenie w pojedynku w oktagonie. Walczył z Kacprem Blonskym i przegrał to starcie. Cezary Nykiel jeszcze nie miał okazji stanąć w oktagonie. Tiktoker i członek Team X ćwiczy za to krav mage. Obydwaj influencerzy przygotowują się do walki na salach treningowych. Który z nich wygra?

Fame MMA 10 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 10?

Kamila Wybrańczyk zmniejszyła biust by walczyć w FAME MMA: Jest mi lżej

Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel - kto wygra?

Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel to pojedynek starego i nowego Team X. Obydwaj świetnie przygotowują się do walki, która odbędzie się 10 maja 2021 roku. Jednak według internautów, to Czaro ma większą przewagę nad Dubielem. Tiktoker ma za sobą treningi z krav magi. Dubiel natomiast trenuje tylko w sali treningowej, ale ma tą przewagę nad Nykielem, że już występował na Fame MMA. Ciężko wskazać zwycięzcę, ale Wy możecie wytypować faworyta w sondzie poniżej:

Sonda
Kto wygra pojedynek na FAME MMA 10?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze